Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: Nejlevnejsi multifunkcni tiskarna

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2012

Dobry den! Potrebuji poradit s vyberem tiskarny. Kterou znacku byste doporucili? canon, hp, nebo epson? Rodice maji epson a tiskne pekne
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...D&SearchType=1
    ale je pravda, ze stala kolem trojky, ja potrebuji tu nejlevnejsi. Jde mi o to, ze tisknu a skenuji tak 2x mesicne nekolik barevnych dokumentu a uz me nebavi neustale chodit do internetove kavarny, kde po me chteji minimalne 50 korun za par listu a nekolik minut internetu. Nebo v tehle cenove relaci je to uplne jedno a staci si vybrat podle vzhledu? Predem dekuji za odpoved.
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...508J0W000010B5
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...508J0W00001B3V
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...508J0W00001KYB
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Za me ta Epsonka, kdyz se zenes za cenou (sezenes do ni levne kompatibilni inkousty).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2012

Dekuji za brzkou odpoved, tak si ji teda objednam

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Za mě Canonka protože jak žere postarší multifunkce Epsonu jsem jaktěživ neviděl (náplně s leopardem do ní stojí 800,-). Pokud bych to měl srovnat s Canonkou (ještě starší S820), která má těch cardtridgích víc a jsou pomalu 2x menší tak je to proti ní hotovej ekonom. Samozřejmě kompatibilní náplně se dají sehnat prakticky do všeho (nedoporučuju používat u dražších zařízení). Mimochodem Epsonky mají dost "kostrbaté" ovladače, přerostlé a tak nějak nemotorné jako HP...

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Za mě doporučím Canon MG2150. Nedávno jsem kupoval dražší sestřičku 3150 (má navíc oboustranný tisk a wifi, jinak tiskově a scan stejný). Dle testu časopisu dTest slušné parametry a nízké náklady na tisk. Dostala doporučení v hodnocení cena/výkon jako výhodný nákup. Zkušenosti prozatím dobré (ovladače ok, poměrně tichá).
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 17-05-2012 v 01:14

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2012

Hehe, tak to byli nazory 2:1, tim padem vyhrala Canonka, musim podekovat za super radu. Koupil jsem ji uz pred dvema tydny, ale nejak nebyl cas a teprve dnes jsem ji rozbalil a vyzkousel. Neni moc velka, velice prehledny software na ovladani, docela podareny design a hlavne skenuje a tiskne kvalitne, at uz se jedna o tisk barevny, nebo cernobily, k tomu dostatecne rychle, takze maximalni spokojenost, kdyz vezmu v potaz, ze stoji jen tisic korun, proste bezkonkurencni, no a ted uz nemusim chodit do te zpropadene internetove kavarny , jeste jednou diky za tip.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

U Canonu je potřeba počítat s integrovaným kurvítkem - tzn. že o moc více než je zákonná záruční doba nevydrží.

Ovšem ostatní výrobci na tom nejsou o moc lépe. V mém starém Epsonu bylo taky.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    U Canonu je potřeba počítat s integrovaným kurvítkem - tzn. že o moc více než je zákonná záruční doba nevydrží.

Ovšem ostatní výrobci na tom nejsou o moc lépe. V mém starém Epsonu bylo taky.
    To "kurvítko" je integrováno v ON/OFF spinači, tudíž to úspěšně řeším centrálním vypínáním od sítě, spinač nepoužívám a Pixma iP4500 běhá i po 4 letech OK (dokonce ji teď už krmím i alternativními inkousty (PrintIT) a nestěžuje si...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2012

Hmm, jestli odejde az po dvou letech , tak mi to extremne vadit nebude, jednoduse se koupi nova, prece je to spotrebni zbozi a stala smnesnou tisicovku, k tomu tisknu opravdu zridka, takze je mozne, ze vydrzi i trochu dele

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Akulla Zobrazit příspěvek
    k tomu tisknu opravdu zridka, takze je mozne, ze vydrzi i trochu dele
    No, ono je udajne uplne jedno jak casto s ni tisknes v te diskuzi pod tim nekdo psal, ze na te jeho vytiskl dohromady asi 28 stranek a stejne chvipla po 2 letech

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2012

aha , tak jedine, jak proti tomuto neduhu bojovat, je vypinat ji jednoduse ze zasuvky, a ne talacitkem ON? Pochopil jsem to dobre?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

vytiskl jsem asi necelých 1000 A4 jednostraně většinou pokrytí do 50 procent.Ač byla automaticky vypínana ze sítě po 2 rocích a 3 měsících odešla.
    Ps a navíc neměl jsem zrovna tu nejlevnější a navíc jsem nakoupil nedávno dost inkoustu plus reserer čipu

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2012

smula no ted uz se nedivim, ze jsou tak levne, v necem ten hacek byt musel. I kdyz ty pises, zes kupoval neco kvalitnejsiho, tak ja fakt nevim, ty tiskarny se asi proste celkove kazi casteji, nez treba notebooky, nebo monitory

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Když už se to tu rozebírá, tak kdyby měl někdo problém s hláškou "Unknown error. Please shut down the printer and contact your local retailer or service center." u tiskárny Epson, zde si může stáhnout servisní utilitu pro reset počitadla EEPROM.

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

http://www.inksys.cz/Tiskarna_S22 spočítejte si náklady na tisk www.1spdi.cz

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední