reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soutez s AverMedia

glogloglo (113)|14.6.2007 10:00
Chtel bych probrat minulou otazku v tehle soutezi.
Byl to vyber produktu ktery je kompatibilni s Vistama. Na vyber byly ctyri TV karty + odpoved vsechny. Koukal jsem na oficialni stranky produktu (global na http://www.avermedia.com) a jedina, u ktere je ve specifikacich Win Vista je notebookova Express. Je mozna, ze jeste u nejaky jsem se prekoukl a prehlidl to, ale rozhodne u ostatnich Vista nebyla, maximalne tak XP MCE.
Sice jsem zavahal, jestli nemam zvolit pro vyrobce marketingove vyhodnou odpoved "Vsechny odpovedi spravne", ale nakonec jsem jako blbec zvolil "papirove" spravnou odpoved. No a po odeslani dnesni otazky jsem samozrejme zjistil, ze jsem hlasoval spatne.

Takze - kde ma clovek zjistovat spravne odpovedi? Jaktoze Svethardware neni schopen rekneme...korigovat otazky a spravne odpovedi tak, aby na ne bylo mozne odpovedet i jinak nez kombinaci kristalove koule a marketingoveho citu? (nedavno se i stalo, ze ani jedna ze zverejnenych odpovedi nebyla spravna, poslal jsem maila a myslim, ze mi ani neprislo podekovani...)

Mozna, ze se pletu a fakt jsem si ty specifikace precetl spatne, ale moc bych na to nedal... Zatimco predchozi "Souteze s ..." mi otazkami prisly ponekud slaboduche, tak v aktualni soutezi s AverMedia se ten, kdo dava otazky, skutecne "vycajchnoval"...
Smeli (2302)|14.6.2007 11:03