reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nvidia geforce 9600gt ovladače

marekpevný (347)|19.5.2012 15:53
Ahoj-Po instalaci systému i ovladačů mi pc blbne když chci přehrát třebaněco z youtobe.viz obr.
naskočí zelené okono a vyskočí hláška že ovladač byl uspěšně obnoven.Kde je chyba?ovladače jsem stahoval i přímo z nvidie
Bez názvu.png
Deee-aN (3834)|19.5.2012 19:48
Vzhledem ke stáří karty bych se vrátil k nějakým starším, funkčním ovladačům. Ty poslední ovladače jsou optimalizované pro aktuální karty.
marekpevný (347)|20.5.2012 10:44
No nevím.Asi mi nic jiného nezbyde než zkusit jiné ovladače.
lavjoy (1628)|20.5.2012 10:56
285.62 :thumb
marekpevný (347)|22.5.2012 10:03
ahoj tak ovladače zabrali.Bohužel se mi zse začal objevovat stejnej problém a to je modrá smrt která mi občas vyskočí.V tomto pc jsem komplet instaloval novej systém win 7 home(měnil jsem akorát hdd za jinej)předtím jsem měl uplně stejnej problém ale zaboha si nemohu vzpomenout jak jsem ho řešil ale mám pocit že to souviselo s ovladači grafické karty.jink ramky jsem testoval a vše bylo o.k.ted jsem zčal jěště pomocí hd tune testovat hdd a vyhodilo mi to chybu.Nevíte někdo co to znamená?
přiložím výsledek z hd tune.a potom taky minidump z bsod.
jinak přidám i foto z aktuálního testu hdd.
Richmond (8084)|22.5.2012 10:12
07 ve smartu znamená špatně nastavené hlavičky a následně chybně načtená data, poté pokus o korekci... Nicméně se zeleným videem to nemá nic společného. BTW jaká je hw konfigurace (deska + na kterém sata konektoru je posazený disk? Zkus dát disk do 2. SATA konektoru - u MSI desek řeší prolém celkem spolehlivě)
marekpevný (347)|22.5.2012 11:52
ahoj.zelenej obraz se vyřešil přeinstalací ovladačáů.Desku mám msi a zkusím to co jsi mo poradil.tzn. dát dojiného sata konektoru.Je pravda že tento hdd mám zapojenej jinde jak ten původní.Jěště ktomu hdd.je to nějaká extrémní vada?nerd bych doladoval systém na hdd kterej je na odchodu.Díkes
Richmond (8084)|22.5.2012 12:36
Napřed přepoj disk, pak se uvidí
marekpevný (347)|22.5.2012 17:31
disk přepojen a vše je o.k. akorát mě zjímá jestli není načlej.jinak se mi objevuje ještě jeden mlej problémek.a to je neustále svítící ikona s červeným křížkem vpravo dole.když ji otevřu tk mi to doporučuje zapnout antivir kterej mi přitom hlásí že je zaplej.když odkliknu aby se zapl tak mi to tam svítí pořád.jak e toho zbavím?přidám obr,
Bez názvu.png
Richmond (8084)|22.5.2012 17:56
Zkusil bych aktualizovat verzi avastu. Zbavit se ho dá třeba i zakázáním upozornění v Centru zabezpečení (není to chytrá rada, ale účel splní :))