Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Sítě: Problém s mailem

Neregistrovaný

Tazatel: martin

Znění dotazu: Ahojky všem:Mám průser,jsem pako a napsal jsem někomu dost blbej email.Nedocvaklo my co z toho může být.Dotyčný to dal polocii a podal trestní oznámení.tu krávovinu jsem napsal z nově založeného emailu na seznam.cz a nic mě s ní nespojuje.Jsem připojený přes wifi přes občanské sdružení a pak dále přes sloane do netu.
    Myslíte že na mě policie přijde?
    Udělat už asi nic nemůžu co?
    Jinak dodávám že jsem jinak hodnej kluk :-)

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Myslíte že na mě policie přijde?
    No hlavní je co nejvíce na sebe upozorňovat takovým způsobem jako teď...
    Další věc je, jak jsi se dozvěděl o trestním oznámení?
    Přes net to těžko budou stopovat, na to policie nemá lidi ani čas a chuť. Stejně se asi práskneš sám jak je vidno

Agent 007

Ahoj,pokusím se ti odpovědět,kdyžtak mě někdo opraví:
    Takže pokud je podáno trestní oznámení,tak si policie vyžádá Log o IP ze které se připojovalo na email který byl odeslán ze Seznamu.cz
    Až jí tento Log(např. za měsíc) dojde tak se obrátí na poskytovatele připojení(např hornídolnínetfree)
    které IP patří a ta jí dá jméno a adresu toho komu IP přidělila..Asi tak.
    Pokud nemám pravdu ať mě ajťáci opraví :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Agent 007 Zobrazit příspěvek
    ... tak si policie vyžádá Log o IP ze které se připojovalo na email který byl odeslán ze Seznamu.cz
    Nejsem odborník, ale zkusil jsem sám sobě poslat email jak z email.cz, tak přes poštovního klienta (Outlook expres). V obou případech se ve vlastnostech emailu skvěla moje (neveřejná) IP.

Takže adresu tvého PC připojeného na email.cz už možná policie zná i bez vyžádání logu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

Pokud u tebe policie zazvoní,tak je tu jediná šance a to pokud dokážeš,že přístup k emailu z kterého jsi poslal tu hovadinu mají dva nebo více lidí(to se dá s těmi co mají přístup k tvému pc domluvit)a zároveň se oba dva (nebo více lidí)přizná že to napsali oni ,Pokud si budou všichni trvat na tom že to napsali každý i u soudu-soud rozhodne o zastavení z důvodu neurčení pachatele(ten MUSÍ být přesně určen což jaksi nejde když dva nebo více lidí tvrdí že to spáchali samostatně a a bez vědomí ostatních co se též přiznali)

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    Pokud u tebe policie zazvoní,tak je tu jediná šance a to pokud dokážeš,že přístup k emailu z kterého jsi poslal tu hovadinu mají dva nebo více lidí(to se dá s těmi co mají přístup k tvému pc domluvit)a zároveň se oba dva (nebo více lidí)přizná že to napsali oni ,Pokud si budou všichni trvat na tom že to napsali každý i u soudu-soud rozhodne o zastavení z důvodu neurčení pachatele(ten MUSÍ být přesně určen což jaksi nejde když dva nebo více lidí tvrdí že to spáchali samostatně a a bez vědomí ostatních co se též přiznali)
    § 346 Křivá výpověď a nepravdivý znalecký posudek

Podobná témata

1. Microsoft Office: Access 2010 - aktualizace dat e-mailem
    Od JuraS. v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-08-2014, 10:56
  2. Vlastní komentáře chodí mailem
    Od Eskymak v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-04-2014, 16:40
  3. Problém s mailem
    Od vltavan v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení