reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Problém s mailem

Neregistrovaný (0)|21.5.2012 17:17
Tazatel: martin

Znění dotazu: Ahojky všem:Mám průser,jsem pako a napsal jsem někomu dost blbej email.Nedocvaklo my co z toho může být.Dotyčný to dal polocii a podal trestní oznámení.tu krávovinu jsem napsal z nově založeného emailu na seznam.cz a nic mě s ní nespojuje.Jsem připojený přes wifi přes občanské sdružení a pak dále přes sloane do netu.
Myslíte že na mě policie přijde?
Udělat už asi nic nemůžu co?
Jinak dodávám že jsem jinak hodnej kluk :-)
durib (1141)|21.5.2012 17:37
[quote=Neregistrovaný;504045]Myslíte že na mě policie přijde?[/quote]
No hlavní je co nejvíce na sebe upozorňovat takovým způsobem jako teď...
Další věc je, jak jsi se dozvěděl o trestním oznámení?
Přes net to těžko budou stopovat, na to policie nemá lidi ani čas a chuť. Stejně se asi práskneš sám jak je vidno :stupid
Agent 007 (0)|27.5.2012 10:01
Ahoj,pokusím se ti odpovědět,kdyžtak mě někdo opraví:
Takže pokud je podáno trestní oznámení,tak si policie vyžádá Log o IP ze které se připojovalo na email který byl odeslán ze Seznamu.cz
Až jí tento Log(např. za měsíc) dojde tak se obrátí na poskytovatele připojení(např hornídolnínetfree)
které IP patří a ta jí dá jméno a adresu toho komu IP přidělila..Asi tak.
Pokud nemám pravdu ať mě ajťáci opraví :-)
gabera (64)|27.5.2012 10:52
[quote=Agent 007;504662] ... tak si policie vyžádá Log o IP ze které se připojovalo na email který byl odeslán ze Seznamu.cz [/quote]

Nejsem odborník, ale zkusil jsem sám sobě poslat email jak z email.cz, tak přes poštovního klienta (Outlook expres). V obou případech se ve vlastnostech emailu skvěla moje (neveřejná) IP.

Takže adresu tvého PC připojeného na email.cz už možná policie zná i bez vyžádání logu.
hugostieglitz (907)|27.5.2012 17:12
Pokud u tebe policie zazvoní,tak je tu jediná šance a to pokud dokážeš,že přístup k emailu z kterého jsi poslal tu hovadinu mají dva nebo více lidí(to se dá s těmi co mají přístup k tvému pc domluvit)a zároveň se oba dva (nebo více lidí)přizná že to napsali oni ,Pokud si budou všichni trvat na tom že to napsali každý i u soudu-soud rozhodne o zastavení z důvodu neurčení pachatele(ten MUSÍ být přesně určen což jaksi nejde když dva nebo více lidí tvrdí že to spáchali samostatně a a bez vědomí ostatních co se též přiznali)
robky (3195)|27.5.2012 17:54
[quote=hugostieglitz;504692]Pokud u tebe policie zazvoní,tak je tu jediná šance a to pokud dokážeš,že přístup k emailu z kterého jsi poslal tu hovadinu mají dva nebo více lidí(to se dá s těmi co mají přístup k tvému pc domluvit)a zároveň se oba dva (nebo více lidí)přizná že to napsali oni ,Pokud si budou všichni trvat na tom že to napsali každý i u soudu-soud rozhodne o zastavení z důvodu neurčení pachatele(ten MUSÍ být přesně určen což jaksi nejde když dva nebo více lidí tvrdí že to spáchali samostatně a a bez vědomí ostatních co se též přiznali)[/quote]

§ 346 Křivá výpověď a nepravdivý znalecký posudek