Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Víkendová diskuze: Na čem sledujete filmy?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:

Na čem sledujete filmy?

Dnes existuje mnoho způsobů jak sledovat filmy a seriály. Používáte klasickou televizi, nebo dáváte přednost projektoru, LCD monitoru, nebo dokonce tabletu/mobilnímu telefonu? Zapojte se do diskuze!

Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

MONITOR EIZO EV2333WH

Stále nechápu k čemu je dobrá dvoumetrová plazma, když pak od toho člověk musí sedět 3 metry. Když budu sedět před monitorem se třetinovou uhlopříčkou v třetinové vzdálenosti dosáhnu stejného pocitu. A to že před monitor se nevleze víc lidí mě neštve, stejně radši sleduju filmy sám, protože mám jiný vkus než moje okolí.
    Uvažoval jsem o projektoru, ale ceny za rozumné rozlišení jsou šílené.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Monitor Dell U2311H (23") ze vzdálenosti 60-70 cm (+ k tomu Creative 5.1 chrastítka na ozvučení).
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 25-05-2012 v 11:03

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sommer
    Registrace
    Dec 2007

V drtivé většině případů LCD 22". Sleduji je většinou sám, takže mi to dostačuje.

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

Jak kdy, podle toho jestli se chci dívat sám, nebo s někým.
    - notebook
    - externí obrazovka
    - TV + DVD přehrávač s USB

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Pokud se dívám sám a nedělám nic jiného, tak na 22" monitoru. Pokud mam přítulkyni doma, nebo něco dělám jiného ještě na PC, tak hned vedle mam LCD TV, tak to šoupnu na ní. A jednou jsem se díval na telefonu, ale to je tragédie

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    MONITOR EIZO EV2333WH

Stále nechápu k čemu je dobrá dvoumetrová plazma, když pak od toho člověk musí sedět 3 metry. Když budu sedět před monitorem se třetinovou uhlopříčkou v třetinové vzdálenosti dosáhnu stejného pocitu. A to že před monitor se nevleze víc lidí mě neštve, stejně radši sleduju filmy sám, protože mám jiný vkus než moje okolí.
    Uvažoval jsem o projektoru, ale ceny za rozumné rozlišení jsou šílené.
    No ono je mozna lepsi sedet 3 metry od dvoumetrove plazmy na pohodlne sedacce, kde mohu sedet, popr. lezet. Sezeni na zidli u pocitace mi nikdy tolik pohodli neda

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Jinak doma 47" LCD, ve vlaku 15" notebook

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Moje idea je taková, že bych chtěl mít projektor schovaný ve stěně a na zeď by se promítalo. Pokud by nastoupila nějaká slušná a levná OLED, tak bych ji asi místo toho zabudoval do stěny. Nyní však vyčkávám a sledujeme na obyčejném 24" PVA LCD. Každopádně na filmy se díváme docela málo. Raději jdeme na zahradu či na kolo :-) Takže jsme ve fázi kdy máme gauč nasměrovaný na stěnu a na ní zatím není nic... :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Na začátku Ťamťung 22", pak v okně, když je to blbost tak přesouvám na 19" FS a jenom poslouchám. U televize jsem nebyl ani nepamatuju (kvalitních filmů je málo) nebo u něj usnu Mnohem víc mě baví hrát Gran Turismo na 5m plátnu proti někomu s 1kW zvukem

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od czopnik Zobrazit příspěvek
    No ono je mozna lepsi sedet 3 metry od dvoumetrove plazmy na pohodlne sedacce, kde mohu sedet, popr. lezet. Sezeni na zidli u pocitace mi nikdy tolik pohodli neda
    Na to je potřeba mít pořádnou židli a né šmejda z Kauflandu. Pozice ležmo není pro mě, okamžitě usínám ...
    Něco podobného je vychvalování hraní na X-Boxu. Když člověk hraje sám, tak získá hnusný obraz proti PC a měkké křeslo mi nepřijde moc vhodné na hraní...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Tak oni jsou konzole vždycky kompromisem. Je to spotřebák takže to musí být jednoduché a levné Je to zkrátka zaměřené na děti nebo lidi co si po perném dni chtěji jen cokoliv zahrát když třeba dokoukají film. Je to podný jako velkej počítač vs tablet - jsem lemra líná chodit k počítači nebo si jdu jenom přečíst mejl, noviny tak sáhnu po nejbližší krabičce a oželím ostatní

Neregistrovaný

Kdyz je to fullHD, nebo je nas vic, tak vetsinou na TV (153cm), kdyz pro sebe, tak nejradsi na ipadu. U pocitace sedim v praci, takze doma nikdy.

Nováček
    Registrace
    May 2006

V letadle na Sansa e250 se Senheiser sluchátky, v hotelu na notebooku, doma na 47" pasivní 3D televizi LG, nejradši z bluray a 5.1 zvuk. Ale to jen občas, času je málo. Na druhou stranu si to vždycky pořádně vychutnám. Pokud se chci opravdu podívat na film a ne ho mít jen jako kulisu, domácí kino s pohodlným polohovatelným křeslem nemá konkurenci.

Neregistrovaný

Nejčastěji v posteli, tedy Dell u2412m a Logitech Z320
    http://desmond.imageshack.us/Himg692...pg&res=landing
    Přes den před stolem, v noci za stolem :-)

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  2. Víkendová diskuze: Filmy a počítač
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 23-10-2012, 20:29
  3. Víkendová diskuze: Jak sledujete TV?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 14-11-2010, 22:40
  4. Víkendová diskuze: Sledujete ZOH?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-02-2010, 21:54
  5. Víkendová diskuze: Sledujete průzkum Marsu?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 20-08-2008, 11:26