Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: G500 půjde opravit?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ahoj, stalo se mi že jsem si zničil vrchní část myši a potřeboval bych vyměnit pouze tu část s texturou. Je reálná šance najít někde tento díl?
    Další věcí je rozebrání G500 abych to mohl vyměnit, jestli to vůbec jde?
    Pokud by to mělo stát do 400,-Kč tak OK. Když víc, tak bych uvažoval o tom, že to nějak zbastlím (ty ulomený kusy plastu) a koupím G400.
    Někdo nějaký typ na opravu, kde se mrknout po dílech, jak rozebrat myš? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jedine ze bys nekde sehnal nefunkcni mys, tyhle dily se jinak snad neprodavaji.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

[OT]Kdyz se do ni neumis dostat, jak to chces vymenit? A priste se mene vztekej pri hrani [/OT]

Starousedlík SHW Avatar uživatele john
    Registrace
    Feb 2007

kdysi jsem klukovi rozebiral nejakou herni laserovou Logitech rady G / typ uz si nepamatuji / a sroubky byly zakryty spodnimi teflonovymi ploskami, ty se daly koupit samostatne jako nejake "specialni" herni, jak dnes, nevim....

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Za mě bych koupil nějakou jetou G500 a z té ten kryt vzal, klidně může být nefunkční, pak by jsi se měl do 400,- vejít bez problému. Rozebrat se dá, stačí trochu šikovnosti, jak už tu někdo psal šroubky najdeš pod teflonama.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak opraveno, dal bych sem fotky, ale mám zrovna přechodný "mobil" C1-01.
    Návod na rozebrání je zde. Finta je v tom, že je potřeba oddělat všechny samolepky - tj. 3 teflony a jednu uprostřed, pak jde myš bez problémů rozložit a oddělat i ten samotný profil.
    Ten jsem potom slepil polyuretanovým lepidlem, středně měkkým (takže nejde zbrousit), uvidím jak se s tím bude pracovat (zatím v pohodě - stejně jako předtím) a kdyby to nevydrželo tak je v záloze ještě tvrdší polyuretanové lepidlo s vyšší lepivostí a dobrou houževnatostí.
    Holt bylo po státnicích tak se slavilo A pak se to chtělo rovnou opravovat pod vlivem a nedopadlo to
    Cena opravy 79,-Kč

Podobná témata

1. Nový nefunkční notebook Lenovo G500
    Od Domingster v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-07-2014, 14:31
  2. Lenovo IdeaPad G500 - problém s ovladači
    Od Oggy23 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 30-05-2014, 17:40
  3. Myši: Herní podložka pro Logitech G500
    Od Dash v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-10-2010, 20:14
  4. Myši: Jakou podložku pod Logitech G500 ?
    Od Sir Nitram v sekci Periferie
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-10-2010, 00:33
  5. Myši: Genius netscroll G500
    Od LiXourI v sekci Periferie
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-11-2008, 00:55