Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nastavení druhého routeru

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím, mám takový problém. Chci si nastavit druhý wifi router pro rozšíření sítě v jiném patře. Jenže se mi to stále nedaří. Ještě včera vše fungovalo bez problému, dnes přestal druhý router (TP-LINK TL-WR5423G) fungovat. Tak jsem obnovil nastavení a začal nastavovat. Seděl jsem u toho snad 4 hodiny, zkousil snad všechny možné nastavení a stále nic. Na tom prvním routeru (D-Link 524) jede vše v naprostém pořádku a v nastavení je vše automatické, tudiž jsem vůbec nic nenastavoval. Což když udělám u tp-linku tak nejede. Jedině co jsem zkoušel tak se podařilo rozjet client ap router ale to nechci...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Procpak nechces AP? Ja chci neco podobneho ted take resit a jinde prave doporucuji druhy router mit v rezimu AP. Me tam ale není jasné zapojení LAN - LAN. Myslel jsem, že z prvního routeru vede kabel z LAN do druhého routeru WAN a ten dale sit rozsiruje. Je tam ale psáno, že má být zapojení do LAN. Povedlo se nakonec nejak zprovoznit?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Pokud je router nastaven na AP, tak se jeho WAN nepoužívá.

Podobná témata

1. Nastavení sítě, routeru
    Od Grander v sekci Sítě
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 27-05-2013, 14:43
  2. domácí síť- nastavení routeru
    Od nettopejr v sekci Sítě
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 13-02-2013, 19:31
  3. Nastavení routeru TP-LINK TL-WR542G
    Od OldaRiha v sekci Sítě