reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nehraje centrální reproduktor - Genius SW-HF5.1 5005

Rodriguez (59)|9.6.2012 14:26
Zdravím,
z ničeho nic mi přestal hrát centrální reproduktor z repra Genius SW-SH5.1 5005. Respektive když nastavím maximální hlasitost kde to jen jde, tak to velice slabě hraje, ale to se nedá použít. Koupeno v roce 2008, takže reklamovat nelze, leda servis. Zkoušel jsem prohodit 3,5 jack na jiné repro a to hraje normálně - zvukovka by měla být v pořádku, taky jsem vytáhl a zase zastrčil všechny ty drátky od centrálního a nic. Zvuková karta je integrovaná na desce Asus P5K Premium/WiFI-AP. nenapadá mě co mám dělat (kromě servisu :hmm ). Neměl někdo podobný problém nebo neví někdo jak to řešit?
kvacaker (1)|4.10.2013 19:07
Dobry den
Mam podobny problem s nimi
Oni mi totiz idu zapnut ale po zapnuti mi hra len basovy reproduktor satelity len hucia a nehraju.
Typujem to na koncaky vo vnutri ale neviem . Vedel by niekto poradit?
trodas (1753)|5.10.2013 00:02
Kdysi jsem se těmito bedýnkami (resp. jejich předchůdcem) zabýval docela vážně a dospěl jsem do stádia, kdy jsem je rozvrtal abych dospěl k závěru, že všechno je špatně a že se musí odznovu :o

Takže napište, co vám na to v servisu řeknou. Tipuji, že nic moc dobrého to nebude :(
ICE_D (2754)|5.10.2013 00:23
Hm, me jednoho krasneho vecera cca 2 mesice zpet nesly zapnout vubec, taky rok 2008 bez moznosti reklamace.... Putovaly do popelnice a koupil jsem nove, od jineho vyrobce :)