reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přestalo mi bassovat sluchátko

Domingster (139)|13.6.2012 14:35
Zdravím, mám takový problém. Mám Philips SHE8000. Jsem snimi nadmíru spokojen, ale přestalo mi basovat levé sluchátko. Pravé hraje vpohodě, ale levé hraje jen výšky a možná nějaké vyšší středy. Stalo se mi to už potřetí, jenže když se mi to stalo 2× předtím, tak, tak jsem do toho nějak fouknul a zničheo nic začlo samo od sebe zase abssovat, ale teď napotřetí už se mi to nedaří. Nenapadá někoho co zkusit? Reeklamovat se mi to nechce, jelikož bych to usel posílat někamm kdo ví kam, odkud jsem to objednával. :( Neví někdo?
Zoidik (1405)|13.6.2012 15:34
Jestli je v záruce, tak bych do toho nijak nehrabal a poslal na reklamačku i když se ti nechce.
Domingster (139)|13.6.2012 15:45
No jo, jenže to budu platit 2× poštovné, že? Je to z prahy, což je celkem z ruky. A já budu platit cestu tam, a pak i cestu od nich zpět? To mě vyjde jako celá nová sluchátka. :( Nebo jak se tohle platí? :(
Zoidik (1405)|13.6.2012 15:49
Dopravu tam určitě zaplatíš, ale zpět bys neměl, to je v jejich režii. Že by to stálo celé slluchátka bych se nebál. V pondělí jsem posílal expresní službou české pošty do prahy (ze Zábřeha) balík co vážil cca 8kg a stálo mě to 270Kč, takže nic finančně náročného bych na jedněch "blbých" sluchátkách enviděl. Když na to přijde, můžeš si koupit bublinkovou obálku za pár korun a poslat klasickou poštou ;-)
Domingster (139)|13.6.2012 16:23
Tohle jsem nevěděl. Díky moc za info! :)