Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 51

Téma: Sekání videí výkon PC jede na 100%

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    BTW Máš hrozně zaneřáděný systém vším možným balastem, chtělo by to kompletní údržbu, případně reinstall systému by asi byl rychlejší.
    A na to jsi potřeboval Hijacka? Wow
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Ne nejsou legal, stačí si přečíst příspěvky před tím. Lg jsem měla odinstalovala, ale tohle se mi tam stejně furt objevuje a nevím jak to odstranit :-/
    Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Win7 = osekaná Vista

Mimochodem ty XP jsou legal? Jestli jo tak ok, reaktivace by měla proběhnout v pořádku + nainstalovat iovladače na VGA by neměl být problém...

PS: kolik těch breberek ti to našlo?

edit: jinak tímhle tlačítkem aktivuješ vícenásobnou citaci (zaškrtneš víc odpovědí na které chceš reagovat)

Jo a co si budem nalhávat, ATIna je na ovladače pěknej srá* takže ty správný budeš hledat třeba den-dva... Na druhou stranu víš jaká to bude pecka když budou fungovat hned ty první?
    Fixni tyto vstupy:

R3 - URLSearchHook: (no name) - - (no file)
    R3 - URLSearchHook: (no name) - {A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C} - (no file)
    O4 - HKLM\..\RunOnce: [AvgUninstallURL] cmd.exe /c start http://www.avg.cz/cz.special-uninsta...MlctM1NYM0UtR0 hHWDktQUZISjMtUFcyUU4tWjlLSDQ"&"inst=NzctMTI5MjIzM jkyNy1YTzM2KzEtRkwxMCsxLUREVCs wLVRVRyszLUREMTBGKzEtU1QxMEZBUFArMS1GMTBNMTJSKzEtV klQMTIrMS1VMTArMS1UTCsx"&"prod =90"&"ver=10.0.1411

Po startu systému se spouští B2CNotiAgent.exe, což by mohl být eventuální je problém. V jakém umístění se soubor nachází ? Máš mobilní telefon LG, který připojuješ k počítači ?

BTW Máš hrozně zaneřáděný systém vším možným balastem, chtělo by to kompletní údržbu, případně reinstall systému by asi byl rychlejší.

Registrace
    May 2008

Na komplet odinstalaci programů bych doporučil třeba Revo Unninstaller Portable - ten to bere poctivě (navíc uzkáže co zbylo po standartní odinstalaci - člověk si pak celkem rychle dokáže udělat obrázek jak špatně je na tom systém co se zablešení týče a hlavně jak moc je to operační anebo systém )

Pokud nejsou XP legál tak se vysvětluje io WGA.exe + černá obrazovka. Nasi teď nepamatuju z hlavy kterej aktivátor fungoval nicméně bych napřed zkusil key viewer a ačal hledat něco jako 8bcd7 (matně si vzpomínám že to byly SP1 a nebyl problém s SP3 což by mělo fachat i přes upgrade toho ajtý-neajtý) na googlu

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Možná by to chtělo trošku člověčiny a návod jak pro blbce :-)), jsem z toho jalová :-/
    Na komplet odinstalaci programů bych doporučil třeba Revo Unninstaller Portable - ten to bere poctivě (navíc uzkáže co zbylo po standartní odinstalaci - člověk si pak celkem rychle dokáže udělat obrázek jak špatně je na tom systém co se zablešení týče a hlavně jak moc je to operační anebo systém )

Pokud nejsou XP legál tak se vysvětluje io WGA.exe + černá obrazovka. Nasi teď nepamatuju z hlavy kterej aktivátor fungoval nicméně bych napřed zkusil key viewer a ačal hledat něco jako 8bcd7 (matně si vzpomínám že to byly SP1 a nebyl problém s SP3 což by mělo fachat i přes upgrade toho ajtý-neajtý) na googlu

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Ok, klíč k W XP mám jak ho vložím do XP?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Dle pravidel fóra je zakázáno řešit warez ... doporučuji si přečíst pravidla fóra.

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

OK, promiň
    Dle pravidel fóra je zakázáno řešit warez ... doporučuji si přečíst pravidla fóra.

Registrace
    May 2008

Jak promiň? Pořádně na něj zabuč - nikdo tu neřeší warez, já si přece vzpomněl na kus něčeho co možná vzdáleně něco připomíná V člověčině to znamená najít XP Key Changer a jak již název napovídá použít jej (tohle je to pravé omezení fóra - doporučuju přečíst Kevine)

edit: SZ nečtu, zaprvé jsem na to sexy, za druhé línej a za třetí moc vedro i na kvalitní nabádky k sexu, nicméně večer popřemýšlím (většinou jsem pro každou kravinu, ale jak je takhle vedro tak nefunguju...)
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 22-06-2012 v 14:25

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

To jsem udělala ale... přečti si SZ prosímmm
    Jak promiň? Pořádně na něj zabuč - nikdo tu neřeší warez, já si přece vzpomněl na kus něčeho co možná vzdáleně něco připomíná V člověčině to znamená najít XP Key Changer a jak již název napovídá použít jej (tohle je to pravé omezení fóra - doporučuju přečíst Kevine)

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Kevine si NEJ

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Tak to by jsme měli, tak ještě ta videjka, stále se sekají :-(

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Co si o tom myslíte, myslíte že to bude grafikou? Richmonde ty jsi říkal něco že ovladač ati stojí za ho**o, je něco jiného co by posloužilo jako ovladač k mé gr. kartě?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: grafická karta.JPG 
Zobrazení: 188 
Velikost: 66.0 KB 
ID: 25204  

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

2x grafická karta??? Blbost ne?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 2 gr. karta.JPG 
Zobrazení: 230 
Velikost: 141.5 KB 
ID: 25205  

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Co jsou zač zařízení s otazníkem ? Vlož sem ID oněch zařízení.

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

S kterým otazníkem, jaká zařízení? Jsem prostě natvrdlá :/

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sekani flash videi
    Od honzee v sekci Internet
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-10-2012, 11:23