reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win 7 Update - Ano, či ne?

Domingster (139)|23.6.2012 12:07
Zdravím. Mám takový dotaz. Mám notebook a zajímá mě jaký máte názor na aktualizace systému. Ptám se protože už jsem kolikrát četl, že dokáží PC nebo NTB pořádně doje*at. Už kolikrát se mi NTB při instalaci sekl a musel jsem ho dlouho rozjíždět a tak. Takže má otázka zní, ignorovat, či instalovat?
kevin00 (10238)|23.6.2012 12:49
Osobně jsem nechával vždy systém aktualizovat. Z doporučených aktualizací jsem si vždy vybíral, ale kritické jsem nechával instalovat všechny. Co se mi nikdy neosvědčilo a nedoporučuji, je stahování aktualizací ovladačů. Zde je rozhodně lepší zajít pro ovladač na stránky výrobce hardwaru.
Domingster (139)|23.6.2012 17:43
Ok. Díky. :)
Richmond (8084)|23.6.2012 18:04
Já bych naopak doporučil nestahovat vůbec nic a celej update zakázat, záplaty instalovat jen ty co člověk potřebuje. Mám vícero pc a paradoxně ten se zapnutým WU spadnul jako první + zabordelenej kravinama, který ani nevím k čemu mě byly + věčně votravovalo v liště, při restartování apod. Nebezpečný budou Windows vždycky i přes záplaty a dokud budou fungovat tak, že se při jakýkoliv instalaci někam něco uloží a pak se to nesmaže tak je jen otázka času kdy to bude zabordelený do neúnosného stavu čemuž každodenní dávka 5-10 záplat fakt nepomůže, spíše naopak. Pokud má někdo pádný důkaz o opaku tak sem s ním ;)
r34ktor (7477)|23.6.2012 18:27
Instaluji 99% záplat a žádné problémy nemám. Akorát vždy tak s dvou až třídenním zpožděním, abych se vyhl problémům, kdyby se vyskytla nějaká závažná nekompatibilita. Během této doby je zpravidla reportována na fórech.
astec (1823)|23.6.2012 18:29
[quote=r34ktor;507572]Instaluji 99% záplat a žádné problémy nemám. Akorát vždy tak s dvou až třídenním zpožděním, abych se vyhl problémům, kdyby se vyskytla nějaká závažná nekompatibilita. Během této doby je zpravidla reportována na fórech.[/quote]

Přesně tak. Problémy s WU jsou jen na uživatelem zbastlených mašinách, nebo na nelegálech.