Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 53

Téma: Návrhy na změnu funkcí v "novém fóru"

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    Jo, to je možné. Ale v nastavení to buď ještě dopoledne nebylo, nebo jsem slepý. Co s tím tmavým skinem? Na TVF taky není, tak mám o něj docela obavy.
    V nastavení to dopoledne být muselo, jelikož jde o standardní funkcionalitu, kterou jsem navíc dnes neměnil.

Co s tmavým skinem na TVF? Tam v první řadě ani nikdy nebyl.

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    Já věřím, že s tím je spousta práce. Ale psát, že je to vlastnost znamená, že to tak je a basta. Přitom po to jsi napsal, že to opravíš. Já jsem po zkušenostech odjinud na podobné hlášky alergický.
    Psát, že je to vlastnost, znamená, že to je vlastnost systému a nikoli chyba, kterou by bylo nutné co nejdříve opravovat. Navíc i charakter tohoto je takový, že to bez problému může počkat. Zkušenosti odjinud jsou moc fajn, ale každé fórum je jiné, každý člověk je jiný, tzn. na základě zkušeností z místa A nelze to samé očekávat v místě B, přestože obě místa patří do množiny "Cool" :-).

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Velikost avatarů se neměnila. Prosím o screenshot.
    Tak ok, je to verzi prohlizece (FYI nepodporovana IE6).

Co nahled zacatku prispevku v Nove prispevky za 24 hodin? U minule verze jsem si ihned zvykl...
    (tedy zobrazeni nove vs. stare).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od zsdx Zobrazit příspěvek
    Co nahled zacatku prispevku v Nove prispevky za 24 hodin? U minule verze jsem si ihned zvykl...
    (tedy zobrazeni nove vs. stare).
    Bohužel nerozumím požadavku. Navrhujete tedy co?

Občasný diskutér Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Feb 2007

Když se přihlásím na fórum přímo, dostanu se rovnou do záložky "NOVÉ NA FÓRU" a pak na nové příspěvky, protože ale nejčastěji přecházím z fóra TvFreaku (mám ho navoleno mezi oblíbenými) přes volbu na hlavičce stránky, pak se dostanu do záložky "FÓRUM" a musím dál klikat na "NOVÉ NA FÓRU" a pak na nové příspěvky. Obdobně to dělá i z fóra Digimánie.

Ne že by to nešlo ale je to klikání navíc a když chci proběhnout rychle vše co je nové na těchto třech fórech, je tam klikání navíc. Nešlo by to změnit?

Osobně by mi nejvíc vyhovovalo jen přecházení mezi novými příspěvky na těchto třech fórech a pak se teprve podle času a potřeby vnořovat do dalších informací. Chápu ale, že to je věc vkusu a potřeb jednotlivých uživatelů.

Registrace
    Nov 2009

Bohužel nerozumím požadavku. Navrhujete tedy co?
    Staci na to kliknout a je to videt. V novem zpusobu ('by thread') se zobrazuje zacatek textu po najeti mysi nad tema (ale pouze 1. prispevku), drive to bylo 'by post' se zacatkem textu primo pod nazvem postu. Neco jako jsou Activity, ale s moznosti vynechani temat.

Da se ten stary zpusob nekde nastavit nebo kliknout? Nebude se rusit? Zatim na to mam zastupce v oblibenych...

Registrace
    May 2006

Napište mi prosím URL stránky, kterou chcete upravit a jakým způsobem ji chcete upravit.

Registrace
    Nov 2009

URL jsou uvedeny v postu #40, ale jelikoz Vam to asi nedokazu vysvetlit (a kvuli jednomu remcalovi asi nebudete pridavat polozku do 'Nove na foru'), tak to zatim nechame. Prijdu-li o zalozni moznost, tak se urcite ozvu.

Registrace
    May 2006

Přidal jsem odkaz / výpis #2. Je to to, co jste měl na mysli?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Registrace
    Nov 2009

Přidal jsem odkaz / výpis #2. Je to to, co jste měl na mysli?
    Ano, slo o zpusob vypisu novych prispevku, ale uplne presne to vystihl r34ktor

//dekuji pekne a doufam, ze to nezabralo moc casu
    Naposledy upraveno uživatelem zsdx: 28-06-2012 v 16:28 Důvod: doplneni

Registrace
    May 2006

Je to tam, ale ten řádek s odkazy je už docela dlouhý.

Ano, bez tak velkých mezer před (alt. výpis) by to bylo lepší, ale pro docílení něčeho takového bych musel zase zasahovat do kódu této části, což nebudu - teď v novém vB je to pěkně snadno a rychle konfigurovatelné v administraci, díky čemuž to nebude nutné při každém upgradu pokaždé ladit.

Registrace
    Oct 2006

Možná bude někdo chytřejší, ale nedaří se mi přijít na to, jak smazat nepoužité soubory nahrané skrze Správce souborů.

Registrace
    May 2006

Uživatelský panel -> vlevo kliknout v sekci "Ostatní" na odkaz Přílohy.

Zobrazí se jejich seznam - zaškrtnutím checkboxu vpravo lze vybrat jednotlivé přílohy a pak dole stisknout tlačítko "Smazat označené".

Registrace
    Oct 2006

V seznamu se zobrazují pouze použité soubory. Checkbox bude asi výsada administrátorského účtu. Na screenshotu Správce souborů jsou zatržením zvýrazněny soubory, které nemají žádné propojení.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Odeslané přílohy_ukázka.png 
Zobrazení: 88 
Velikost: 28.0 KB 
ID: 26348   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Správce souborů.png 
Zobrazení: 95 
Velikost: 111.2 KB 
ID: 26349  

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Bude sa v novej verzii vBulletinu zobrazovať v sekcii Uživatelský panel počet získaných a udelených reputačných bodov? Prečo nie je prístupný (nikde nevidím link/tlačítko) archív získanej/udelenej reputácie ?

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  3. Používáte funkci "Oblíbené"?
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-05-2007, 11:46