Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 53

Téma: Návrhy na změnu funkcí v "novém fóru"

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Bude sa v novej verzii vBulletinu zobrazovať v sekcii Uživatelský panel počet získaných a udelených reputačných bodov? Prečo nie je prístupný (nikde nevidím link/tlačítko) archív získanej/udelenej reputácie ?
    Na tohle jsem už odpovídal r34ktorovi zde.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Na tohle jsem už odpovídal r34ktorovi zde.
    No vida, má to tu len pár príspevkov a predsa som prehliadol .... nešlo by teda aspoň odmazať nepodstatné príspevky a nechať iba dotazy/návrhy a odpovede/vysvetlenia?

A nešlo by teda aspoň zvýšiť počet zobrazovaných získaných/udelených na 10? Takto človek nemá prehľad, či užívateľovi už môže udeliť RB, nakoľko sa zobrazuje 6 posledných .... a klikať, keď chcem niekoho ohodnotiť a zisťovať pokusne, komu áno, komu nie .... vcelku nepohodlné

Registrace
    May 2006

nešlo by teda aspoň odmazať nepodstatné príspevky a nechať iba dotazy/návrhy a odpovede/vysvetlenia?
    Ano, ještě to tu chvíli nechám, pokud by chtěl druhý účastník nějak reagovat, pak to přesunu na skládku.

A nešlo by teda aspoň zvýšiť počet zobrazovaných získaných/udelených na 10?
    Nastaveno na 10. Lze i na více, ale defaultně zde není funkce stránkování (nebo zmiňovaného archivu), proto by větší počet prodlužoval onen výpis, který se zobrazuje v případě každé návštěvy uživatelského panelu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Nevím zda to tu už zaznělo, ale za poněkud nešťastné mi příjde řešení s udělováním reputačních bodíků. To, že je nahoře nějaká informace o množství, kterými ten či onen uživatel disponuje je hezké, ale do políčka si můžu vložit co chci a ani AJAX mě na to neupozorní. Nezkoušel jsem zatím proceduru dokončit, tak si nejsem jistý jaký validátor po tom hrábne (na straně serveruá), ale přece jen nějaké combo vnímám jako lepší řešení.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Lze opět zavést v Uživatelském panelu skrývání Sledovaných skupin, získané/udělené reputace či získaných karet ?

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Postradam dalsi dve drobnosti - skryti okna pro Rychlou odpoved (drive realizovatelne dvojsipeckou) a Zobrazeni jednoho prispevku (drive pres #cislo_prispevku vpravo nahore u kazdeho prispevku/vedle je Nahoru).

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od zsdx Zobrazit příspěvek
    Zobrazeni jednoho prispevku (drive pres #cislo_prispevku vpravo nahore u kazdeho prispevku/vedle je Nahoru).
    Toto mi funguje dobře. Kliknu na číslo za # v pravém rohu a zobrazí se mi daný příspěvek, zkopírovaná URL směruje přímo na tento příspěvek (Opera 12.01 build 1491, Linuc Mint 13).

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Toto mi funguje dobře. Kliknu na číslo za # v pravém rohu a zobrazí se mi daný příspěvek, zkopírovaná URL směruje přímo na tento příspěvek (Opera 12.01 build 1491, Linuc Mint 13).
    Funguje mi to stejne, ale drive se zobrazoval pouze ten jeden prispevek (bylo to uvedeno i v zahlavi prohlizece - Diskuzní fórum Světa hardware - Zobrazení jednoho příspěvku - wifi connection status)
    Kód:
    http://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=470080&postcount=32
    .

Registrace
    Feb 2008

Funguje mi to stejne, ale drive se zobrazoval
    pouze ten jeden prispevek (bylo to uvedeno i v zahlavi prohlizece - Diskuzní fórum Světa hardware - Zobrazení jednoho příspěvku - wifi connection status)
    Kód:
    http://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=470080&postcount=32
    .
    IMHO asi to nebude "chyba", ale vlastnost nového systému

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    V seznamu se zobrazují pouze použité soubory. Checkbox bude asi výsada administrátorského účtu. Na screenshotu Správce souborů jsou zatržením zvýrazněny soubory, které nemají žádné propojení.
    Zobrazují se Vám stále ty nepoužité přílohy ve správci souborů?

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Nevím zda to tu už zaznělo, ale za poněkud nešťastné mi příjde řešení s udělováním reputačních bodíků. To, že je nahoře nějaká informace o množství, kterými ten či onen uživatel disponuje je hezké, ale do políčka si můžu vložit co chci a ani AJAX mě na to neupozorní. Nezkoušel jsem zatím proceduru dokončit, tak si nejsem jistý jaký validátor po tom hrábne (na straně serveruá), ale přece jen nějaké combo vnímám jako lepší řešení.
    Můžete to klidně vyzkoušet - systém udělí/odečte pouze tolik reputačních bodů, kolik je znázorněno coby možných.

Lze opět zavést v Uživatelském panelu skrývání Sledovaných skupin, získané/udělené reputace či získaných karet ?
    Otázkou je spíše - proč to zavádět.

Postradam dalsi dve drobnosti - skryti okna pro Rychlou odpoved (drive realizovatelne dvojsipeckou) a Zobrazeni jednoho prispevku (drive pres #cislo_prispevku vpravo nahore u kazdeho prispevku/vedle je Nahoru).
    Skrytí rychlé odpovědi - proč by měla být tato možnost?

Zobrazení 1 příspěvku, viz níže.

IMHO asi to nebude "chyba", ale vlastnost nového systému
    Přesně tak, jde o vlastnost nového systému - odkazování na konkrétní příspěvky je nadále k dispozici v podobě s "kotvou" na stránce.

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od KaPo
    Skrytí rychlé odpovědi - proč by měla být tato možnost?
    Protoze hojne vyuzivam Alt-S pro pristup do menu browseru - a to udela co?
    Přesně tak, jde o vlastnost nového systému - odkazování na konkrétní příspěvky je nadále k dispozici v podobě s "kotvou" na stránce.
    Sice nechapu, ale da se s tim (tedy spis bez toho) zit.

Registrace
    May 2006

Protoze hojne vyuzivam Alt-S pro pristup do menu browseru - a to udela co?
    Nelze zohledňovat všemožné zvyklosti a individuální preference.

Sice nechapu, ale da se s tim (tedy spis bez toho) zit.
    Po kliknutí na číslo za # se zobrazí URL ve tvaru: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/68430-Navrhy-na-zmenu-funkci-v-novem-foru?p=508605&viewfull=1#post508605

Tou "kotvou" jsem měl na mysli onen záchytný bod na příspěvek na konci, tzn.: #post508605

Registrace
    Nov 2009

Nelze zohledňovat všemožné zvyklosti a individuální preference.
    To samozrejme chapu, jen jsem poukazal na to, jak snadno to bylo reseno drive.

Registrace
    Feb 2008

Otázkou je spíše - proč to zavádět..
    Lepší pohyb v profilu. Některé "boxy" mě třeba tolik nezajímají, např. Sledované skupiny, které jsou první a tak bych uvítal možnost jejich skrytí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

tedkon mi nějak nefunguje tlačítko "Můj obsah" když na to kliknu je mi oznámeno že žádná moje témata neexistují.Dále je nějaký problém se stránkou "uživatelé s BANEM" po kliknutí se objeví stránka se smajlíky

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  3. Používáte funkci "Oblíbené"?
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-05-2007, 11:46