Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 53 z 53

Téma: Návrhy na změnu funkcí v "novém fóru"

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    tedkon mi nějak nefunguje tlačítko "Můj obsah" když na to kliknu je mi oznámeno že žádná moje témata neexistují.
    Právě probíhá rebuild indexu příspěvků coby výsledků vyhledávání - při tom množství to ještě pár hodin potrvá, do té doby nebude vyhledávání (jakéhokoli typu) zahrnovat všechny příspěvky.

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    Dále je nějaký problém se stránkou "uživatelé s BANEM" po kliknutí se objeví stránka se smajlíky
    Může to potvrdit i někdo další?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Zobrazují se Vám stále ty nepoužité přílohy ve správci souborů?
    Ano, stále tam jsou.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Ukázka již na skládce probíraného problému s odkazy - http://www.svethardware.cz/forum/sho...3-Testy-zdroju. Zároveň bych chtěl poprosit, zda-li by bylo možno téma odemknout, aby bylo možno přidávat recenze nových zdrojů.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Dala by se odstranit, podle mě těžko využitelná, funkce přeměny některých hesel na aktivní linky vedoucí do různých částí magazínu? Navíc se to občas chová dost hloupě, viz. už na skládce probírané slovo "odpoledne", které linkuje do rubriky oled

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Dala by se odstranit, podle mě těžko využitelná, funkce přeměny některých hesel na aktivní linky vedoucí do různých částí magazínu? Navíc se to občas chová dost hloupě, viz. už na skládce probírané slovo "odpoledne", které linkuje do rubriky oled
    Takovéto odkazy jsou opticky jiné od regulérních ručně vložených odkazů, proto v tom nevidím problém. Kvůli jednomu heslu (OLED) to rušit nebudu, spíše dané heslo ze seznamu odstraním.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Linky na konkrétní recenze jsou přínosné, ale tyto obecné jsou dobré akorát pro vyhledávací roboty.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Linky na konkrétní recenze jsou přínosné, ale tyto obecné jsou dobré akorát pro vyhledávací roboty.
    ...však ano, a právě proto tu jsou.

Registrace
    May 2006

Nový vBulletin je tu už nějakou dobu, proto toto téma uzamykám. Pokud budete chtít řešit nějakou funkci/nastavení, založte pro každý takový případ vlastní téma, ať je to přehledné.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 23:08
  3. Používáte funkci "Oblíbené"?
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-05-2007, 12:46