Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: GTX 460 2GB OEM SLI & Corsair HX 620W ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím, mám jednu OEM verzi GTX 460 2GB a přemýšlím o koupi 2. do SLI. Procházel jsem diskuze a pro klasickou GTX 460 v SLI někdo doporučuje min 650W, někdo 700... Chci zeptat ještě tady.
    OEM verze má o něco snížené napětí a je napájena jen jedním 6pinem ( http://www.ocia.net/reviews/gtx460/page4.shtml ). Taktovat neplánuju, takže by ten Corsair mohl stačit??

Jinak procesor mám C2D E8400 @ 4GHz, vím že to není ideální ale v budoucnu bude určitě upgrade a hlavně další GTX 460 OEM později už asi neseženu... Zatím bych karty rád provozoval s tím, co mám, pokud by to šlo.

Díky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jo, ten Corsair by mel v klidu stacit, ale nemas lepsi tu kartu prodat a poridit jednu vykonnejsi? treba GTX670 (nebo chvilku pockat na 660)

Občasný diskutér Avatar uživatele Dash-POWER(CZ)
    Registrace
    Jun 2010

Souhlasím se Salamanderem, prodej GTX460 a kup si jednu za cenu dvou, ušetříš tak na spotřebě, místa a hluku. Taky je otázka, zda tvá deska podporuje SLI.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

jde o to ze 460 sezenu za par kacek
    deska SLI podporuje ale nemam SLI bridge ktery asi bezne v obchode nenajdu jak jsem zjistil :-/

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Girm Zobrazit příspěvek
    jde o to ze 460 sezenu za par kacek
    deska SLI podporuje ale nemam SLI bridge ktery asi bezne v obchode nenajdu jak jsem zjistil :-/
    tak pokud je to za par kacek, tak potom jo ... nebo je pak prodat obe, ale to uz je jenom na tobe

jinak mustky se driv prodavaly, ted uz nejak nejsou, ale verim, ze kdyby ses zeptal v servisu treba czc nebo alfy, ze urcite nejake mit budou (ze sestav)

Podobná témata

1. HX 620W x M12 600W
    Od Janyk1 v sekci Zdroje
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-01-2008, 16:26