reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC po zapnuti nenacte obraz

fl0 (4)|29.6.2012 21:51
Zdravím, prosím o radu ohledně problému, už před nějakým časem se mi stávalo ,že po zapnutí PC nebyl žádný obraz, předtím se problém jen tak z neznámého důvodu sám vyřešil nebo stačilo všechny komponenty odpojit profouknout a zase zpět zapojit a bylo po problému. Ale nyní problém přetrvává a ja netuším z jakého důvodu... Už jsem zkoušel přeházet paměti nebo dát nové, i jinou základni desku, reset biosu, zapnout s grafikou či jen s integrovanou, i jen ram,cpu,gpu,zdroj,deska..ale nic. Dokonce i zazní krátky beepcode při startu(tedy by mělo být vše v pořádku), ale obraz stále nikde. Ještě bych snad jen dodal, že spolu s nenaběhnutím obrazu nereaguje(dioda na obrazovce bliká, jak když je monitor zapnutý, ale pc vypnutý) ani tlačítko restart. Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Sestava:
deska: gigabate m57sli-s4, am2 socket... / nebo druhá deska(s integrovanou grafikou): Jetway m2gt3-ptd
cpu: amd athlon 64 x2 5200+
gpu: nvdia 9800gt 512mb
pamet: transcend cl5 jetram (2x2gb)
zdroj: Fortron 450w
athens (724)|29.6.2012 21:57
Tak nebude potom problém v monitoru? Zkoušel jsi připojit jiný?
fl0 (4)|29.6.2012 22:35
Tak problém vyřešen, alespoň prozatím..odešla grafika a problém byl také v redukci z vga na dvi nejspíš odešel spolu s grafikou. Jinak díky za radu bez té by mě nenapadlo zkusit to zapojit do vgacka :D