reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TV namiesto monitoru

Noedar (258)|9.7.2012 21:46
Tak ma napadlo,ze ked uz pozeram po 27" monitore, tak preco rovno nie nejaku 32" TV, maju lepsi obraz aj uhly a tak dalej, jeden znamy monitor vyhodil a namiesto neho pouziva 32" TV, mna by ale zaujimalo ci to tak este niekto z vas pouziva a vie mi povedat, ci sa to da rozumne pouzivat aj na hry, teda ci TV nema nejaku pomalsiu odozvu, co by sice nemala mat, ale aj tak,proste ci niekto este ma s tymto skusenosti a co nato hovori, vidiet to nazivo u znameho nieje mozne, tak sa pytam tu, dik;)
alfah4ns (1040)|9.7.2012 22:17
tak pokud od té obrazovky budeš sedět tak 1.5 - 2 metry, tak se dá samozřejmě používat i 32' FHD.
Plno těch TV je na bázi IPS, tak proto vypadají, jak vypadají.
Musím tě ale upozornit na fakt, že TV mívají defaultně daleko vyšší jas, kontrast, proto mohou být pro použití jako hlavní obrazovka dosti nevhodné (záleží, jak moc to jde stáhnout dolu).
Noedar (258)|10.7.2012 12:52
a nebude to kvoli technologii IPS mat pri hrach az prilis vysoku odozvu? teda ja to moc nechapem, herne konzole sa pripajaju k TV, na TV bezia aj filmy a nikto sa tam na odozvu nestazuje a pri tom je to tiez IPS alebo PVA, urcite to nebudu TN, pricom monitory z IPS a PVA uz sa na hry moc neodporucaju a vytvaraju v rychlich scenach "duchov", kdezto TN monitory su v tomto smere ok :confused: ,vie to niekto vysvetlit? :runaway
alfah4ns (1040)|10.7.2012 18:14
Jako pro progamery hrajici FPS to mozna tak uplne neni, ale vetsina lidi ti napise, ze s IPS nemaji u hrani vyraznejsi potize.
Doporucil bych zkusit, kdyztak mas porad pravo na vraceni do 14 dni, objednas-li to pres net jako FO.
Noedar (258)|10.7.2012 20:30
a coho by som sa mal hlavne drzat ak chcem ten TV hlavne na hry a klasicky net, urcite to bude 32" a full hd, ale dalej neviem, 100hz asi tiez, to ma skoro kazdy a odozvu tam vyrobca akosi neudava, alebo ju neviem nikde najst, myslis,ze toto by mohlo byt ok aj odozvou? http://www.alza.sk/32-samsung-ue32eh5450-d324330.htm najlepsie by to bolo asi niekde skusit na zivo, lenze v predajni mu asi nebudem pripajat PC k TV, aby som si spustil nejaku hru:)