Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Notebook v ceně 12 500 - 15 000 Kč

Pravidelný diskutér Avatar uživatele bulhy
    Registrace
    Sep 2010

Primární požadavky: výdrž baterie – Wi-fi, bluetooth, vypalovačka, výdrž baterie minimálně 4 Hodiny, optimální výkon (nějaké graf. programy, stříhaní videí a i PC HRY), pamět minimálně 500GB, velikost obrazovky volná (ale ne moc malou), ne příliš težký

Další komentář:
    Ahoj. Chystám se po konci prázdnin kupovat NB, za účelem školy a také, že už ho chci nějakou tu dobu. NB budu užívat ve škole téměř pořád, jelikož jdu studovat IT. Byl bych rád, kdybyste mi nějaký doporučili. Cenu bych dal kolem 15 000Kč+/-. Značka je mi úplně volná, hlavně ať je dobrý poměr cena/výkon. Díky .
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Teď se asi dá pouze doporučit pár modelových řad. Je to teprve pár týdnů co k nám dorazily modely notebooků s Ivy Bridge a je skoro jisté, že ještě dorazí další modely do konce prázdnin a notebooky s IB by mohly jít cenově ještě dolů.

Jen tak nastřelím: Konstrukčně jsou na tom v téhle cenovce hodně dobře Lenovo ThinkPad Edge, uvidíme co přinese Lenovo IdeaPad V (minulá série byla velmi dobrá) a HP ProBook, samozřejmě dají se najít i další modely jiných značek.
    Konkrétně jaké grafické programy a hry by na něm měly běžet?
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 12-07-2012 v 00:21

Registrace
    Sep 2010

No grafické programy úpravy videí apod. zatím nedokážu říct. Bůh ví, co na škole s oborem IT bude, ale prý něco ano. Jinak hry? To bych viděl na náročnosti Assassins Creed... (pokud možno, tak alespoň na střední kvalitu)
    Jinak k NB obecně. Potřeboval bych ho nejpozději na konci prázdnin. Po prázdninách už je pozdě.

Tak sem se podíval na to Lenovo a našel toto. Co vy na to? Vypadá celkem dobře, jak na pohled, tak i hardwarově ne?
    Naposledy upraveno uživatelem bulhy: 12-07-2012 v 13:07

Registrace
    Jun 2008

Jestli ho potřebuješ až na konci prázdnin, tak bych s tím stejně počkal ještě tak ten měsíc... on i ten měsíc může lecco změnit (cenově, modelově,..), zvlášť takhle o prázdninách, kdy choděj na trh nový modely.

E420 není špatná, pokud ti tedy nevadí 14" displej (píšeš, že nechceš moc malý), slušně zpracovaný, pevný s poměrně výkonným HW... a kdyby nebyl cenově tak vysoko, tak bych doporučil klidně i E430 s Ivy... a to je taky důvod, proč bych počkal... protože tyhle notebooky by mohly jít cenově dolů, popřípadě by mohl přijít stejný model s i3 a GT630M za menší peníze.

Seženou se podobné notebooky a třeba Lenovo Z580 není špatný, je na multimediál kvalitně zpracovaný, poměrně i pevný, ale je to 15,6" 2,65 kg a do Ečka mu ještě něco schází konstrukčně.

Určitě bych se vyhnul Acerům kvůli špatné záruce (určitě by se ti nelíbilo, kdyby ti před písemkami kleknul a 3 týdny jsi bez něj musel být) a Asusům (často vidím i skoro nové kusy, co musejí na reklamaci), ale možná bych se podíval i na Samsungy a Toshiby, jen mezi těmi nevidím zrovna moc výkonnějších kvalitnějších modelů.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 12-07-2012 v 14:11

Registrace
    Sep 2010

Tak ten Z580 se mi moc líbí. Opravdu mi doslova vyrazil dech! Kdyby to šlo, tak bych ho bral hned teď, jelikož je dokonce i ve slevě! . 15,6" je v pohodě a těch 2,65Kg by taky nebyl problém. Možná nad ním začínám přemýšlet . Upřímně se mi do konce prázdnin čekat nechce ... Hodil by se mi dříve a nejen kvůli práci

Registrace
    Jun 2008

Na multimediál je hodně dobrý, dokonce se mi zdá o něco lepší než předchozí řada. Tady si můžeš přečíst recenzi.

Registrace
    Sep 2010

Vžíjme se do reálné situace . Četl sem to, je ve slevě a je kladně hodnocen. Myslím, že je to dobrá koupě ne? ... Ale nadále prosím o další nabídky . Možná radši, kdyby nevyšli peníze, tak i něco do 14 000Kč. Díky

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Tou "slevou" bych se moc neridil.. U elektroniky jde o pomerne vzacnou zalezitost a ta "puvodni cena" je tak trochu vymysl (zvlaste v alze). Uz z toho duvodu, ze za 16999 jde sehnat v mnoha jinych obchodech (czc, alfa, ts bohemia, softcom atd atd).

Registrace
    Sep 2010

jojo... to už sem projel a taky sem to zistil. V TS měli i za 15999Kč, ale s OS DOS, což sem nikdy neslyšel a nikdy neviděl . Takže je za normálních 16999Kč... Rád bych ho vzal, ale bylo by lepší se předem shlédnout NB tk do 14 000 max 15 000Kč

Občasný diskutér Avatar uživatele andrejus
    Registrace
    Jul 2011

Ja som si nedavno kupil tento: http://www.bwelectronics.sk/notebook...-win7prem-bag/

a som spokojny zavladne to aj spominani Assassins creed na vysokých detailoch. A ma aj kvalitne šasi. a je v cene do 15 000 kč

Ale ten Lenovo Z580 je samozrejme lepsi ale aj drahsi.

Registrace
    Sep 2010

Taky nevypadá zle . Díky za tip

Registrace
    Sep 2010

Ahoj. Tak asi koupím Lenovo Z580, jelikož mám možnost koupě s odečtením DPH + nějaké základní office. Takže to bude dohromady 15 908Kč (kupuji za cenu bez DPH).
    Všem díky za tipy a pokud máte ještě nějaký, tak klidně řekněte, páč mám ještě čas, než přijedu z dovolené .

EDIT: Ještě otázka... Má to Lenovo tu vypalovačku? (nemohl sem se to tam dočíst, nebo neznám příslušnou zkratku)
    Naposledy upraveno uživatelem bulhy: 24-07-2012 v 23:09

Obyvatel SHW Avatar uživatele Suprak
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od bulhy Zobrazit příspěvek
    Má to Lenovo tu vypalovačku?
    Ano má. Jinak prakticky všechny 15,6" NB ji mají. (Jinak zkratka ODD, ale to se budeš všechno učit)

Ještě bych upozornil na jemné vysokofrekvenční pískání, které jsem pozoroval už i u Z570. Osobně jsem u toho měl problém i zaspat, když NB jel přes noc. V úplném tichu to vynikne hodně, nicméně přes den to není moc slyšitelné. Jinak za ty prachy parádní stroj.

Registrace
    Jun 2008

Občas podobné pískání pozoruju u své V370, ale pouze, pokud je ntb ve spánku a pískání vychází ze zdroje. Co to způsobuje u Zek nevím.

Registrace
    Sep 2010

jj... to neva přes noc bude puštěnej stolní když už ... Jinak jj za ty prachy jo eště když se odečte DPH to je teprve cena

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč