reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ktera skrin je lepsi? Thermaltake vs. Thermaltake

Svaca88 (20)|18.7.2012 13:54
Zdravim, mam takove dilema...Ted mi doma pristala skrin Thermaltake VG4000BNS Xaser VI a moje aktualni pc (viz. podpis) mam ve skrini Thermaltake Armor Jr. VC3000BWS ...nemuzu se rozhodnout kterou si nechat a kterou prodat...pak mam jeste jedno dilema co s tim souvisi - jsem priznivec skrine s plexisklem a osvetlenim, aktualne mam v pc (Armor Jr.) solidne upravenou kabelaz a cele to mam "vytunene", ale to uz je zase asi vec vkusu, s tim mi moc lidi nepomuze...tak co myslite, ktera je lepsi, kterou si mam nechat, ktera se vam osobne vic libi??? Pro pripadne "zvedavce" muzu nahodit fotky jak aktualne muj Armor Jr. vypada....

Jinak zde odkazy na skrine:

http://www.czc.cz/thermaltake-vg4000bns-xaser-vi/51128/produkt

http://www.czc.cz/thermaltake-armor-jr-vc3000bws/37893/produkt
DrZelenka (2491)|22.7.2012 20:22
Já mám raději decentnější vzhled, takže bych armora. Ale je tam jedna věc, kterou u skříní s plexi naprosto nesnáším - plexi odhaluje i (pro mě naprosto nechutný!) šachty pro disky/mechaniky :(

Pokud ti u Xaseru vadí absence plexi, tak proč nevezmeš bočnici do dílny a to plexi si tam neuděláš? Přijdeš maximálně o záruku, ale úpřímně - co se může rozbít na kusu plechu, abys to někdy reklamoval?

Ať ti tu kdokoliv poradí, tak to bude pořád názor někoho s jiným vkusem a nebude to tvůj výběr. Tzn prohlídni si pořádně obě bedny, vyzkoušej jejich pevnost, vyzkoušej sestavu na pár tejdnů v obouch bednách abys věděl jak ti vyhovují (umístění ovládacích prvků, hlučnost, jak sedí v pokoji, jestli něco nevibruje, cable management, ...) a pak se ty sám rozhodni.
Svaca88 (20)|23.7.2012 12:56
Diky za nazor...po dlouhem uvazovani jsem si nechal Thermaltake Xaser VI a jsem opravdu spokojeny...parada!