Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Notebook v ceně 12 500 - 15 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Primární požadavky: různorodé – Notebook pro studium na vysoké škole

Preferovaní výrobci: Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI

Další komentář:
    Chtěl bych něco postaveného na ivy bridge nejlépe a pokaď možno grafiku s keplerem takže 640m a výše. Z notebooku si můžu odečíst 20% DPH, takže hledám notebook v rozmezí 10 - 16 bez dph
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

GT640M je zatím levně pouze v Acerech a tam se bojím o kvalitu notebooku a zvlášť pak o případné reklamace. Nestačila by GT630M? Pak by nejlepší volba byla asi Lenovo E530.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

A co třeba chvíli počkat, slyšel jsem, že po vydání Windows 8 se na trh vychrlí plno nových zařízení. Nebude lepší si chvilku počkat ?

edit:
    Jinak ta 630M by asi taky šla.

Registrace
    Jun 2008

Pokud na notebook nechvátáte, tak bych klidně počkal. Teď teprve přišly nové modely s Ivy Bridge, ale do konce prázdnin by měly dorazit i další konfigurace, možná ještě některé nové modely.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Jak to vypadá s tímto modelem ? Nikde jsem ale nenašel recenzi ani na google ani na YT.

http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-g78...111503/produkt

Registrace
    Jun 2008

Je to nižší model Lenova. Záleží, na co notebook chceš, jestli ti vyhovuje 17", protože na přenos je to už docela velké.
    Tady je recenze na jeho 15" kolegu. Ale pokud bych vybíral takovýhle, tak bych zvážil i třeba Z580. Recenze tady. Je tam i odkaz na videorecenzi.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

A jaky je rozdil mezi radou Z a G ? neni 1366x768 malo ?

Registrace
    Jun 2008

Z je vyšší řada multimediálního IdeaPadu. Rozdíly tam moc nejsou. U Zka trochu lepší zpracování, pár nových věci, design.
    Zajděte se podívat do některého ze showroomů, kde si můžete porovnat 1366x768 a 1600x900. Tak jako tak, pořád asi nejlepší volba od Lenova za tuhle cenu je ta E530, kterou jsem posílal výše. Sice nemusí vyhovovat vzhledově, ale konstrukčně je na tom lépe než oba IdeaPady.

Pořád ještě nevidím cenově a kvalitou vhodný notebook s GT640M.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011
    Naposledy upraveno uživatelem funn3r: 17-08-2012 v 02:13

Registrace
    Jun 2008

Není to herní notebook, je to multimediál s lepším HW.
    4-jádrová i7 je topidlo a notebook nemá žádné extra chlazení, takže je dost možné, že se bude přehřívat.
    Je to MSI, takže kvalita nebude nic moc.

Vlastně celkově jde o notebook s dobrým poměrem cena/výkon, ale kamsi se poděl ten zbytek.

Tomuhle se říká herní notebook
    www.czc.cz/asus-g53sx-sz102v/94864/produkt
    má slušné chlazení, výkonné komponenty, akorát není zrovna lehký a tenký.
    Nová G55 už ale stojí víc...
    http://www.czc.cz/asus-g55vw-s1016v-...107621/produkt

Každopádně já osobně bych nešel do MSI notebooku.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

No cetl jsem si anglickou objektivni recenzi. Kde hodnotily chlazeni jako velmi dobre, pri plnem hrani max 60-70 C bez turbo chlazeni, pri zapnuti jeste nizsi teploty. Navic 650 a 660 se lisi jen v taktech a pri zmacknuti turba se z 650 razem stane 660.
    Zpracovani je sice plastove ale daleko tenci nez u toho asusu, ten asus jsem videl na jedne lance a je opravdu silene obrovsky. Navic super klavesnice od SS(mam mys SENSEI a jsem spokojen), zvukovka podporujici THX(sluchatka od creativu ktere THX podporujou).
    Zpracovani neni nejhorsi, je celkem tenky a lehky. Takze si myslim ze to bude neco pro me.

recenze zde http://forum.notebookreview.com/msi/...60-review.html

Registrace
    Jun 2008

Tady je recenze na webu specializovaném na notebooky, jestli vidím dobře, tak teploty procesoru v zátěži jdou i přes 90°C a povrch notebooku jde přes 50°C, což už může připadat jako "vařící".

Grafická karta tolik netopí, tam máš těch 70°C cca, ale procesor. je jak pánvička.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Registrace
    Jun 2008

Ve zkratce ti to povím takhle. Pokud chceš notebook, kterej má docela silnej procesor a dost silnou grafiku a přitom se tolik nehřeje, podívej se po něčem s Core i5 a grafikou podobnou jako u toho MSI. Zajímavou volbou by mohlo být Lenovo Y580, ale to má problém s teplotami HDD (problém s tím, že nebylo kam ho jinam umístit, takže je ohříván dalšími komponentami). Disk by to měl v pohodě zvládat, ale i tak.

Ten MacBook by nemusel být špatná volba, ale chtěl jsi něco s Keplerem a tenhle konkrétní MacBook má pouze Intel HD 4000.

Nicméně už se k původní ceně 16K bez daně blíží tenhle Acer. Co zpracování nevím, v ruce jsem ho neměl, ale má "vysněnou" GT640M a je skoro za cenu, kterou uvádíš v prvním příspěvku.

EDIT: Pokud se nějak změnily parametry, tak bys to taky mohl napsat, protože jinak tu můžu střílet od boku. Nebo na mě nemusíš brát ohledy a můžeš si to MSI koupit Mě to je jedno, pouze se snažím poradit.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak už mám doma svého 13-ti palcového miláčka Macbook Air a jsem převelice spokojen . Můžete lock.

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky