reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s instalací Windows 7 Home Premium 64bit

@NUB!5 (81)|2.8.2012 15:14
Dobrý den,

mám problém při instalaci operačního systému Windows 7 Home Premium 64bit. Před dvěma dny jsem koupil komponenty na sestavení následující sestavy:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1CPV0119FX011I8M0116OV01008Q01106M0114AP01155I0118BC0111WD0112WR01

Jedná se o levné pracovní/domácí PC s cenou do 10000 Kč, kde dotyčný vyžaduje sériový port. Jenže mám problém s instalací již zmíněného OS na čistý disk. Při vložení originálního instalačního DVD se automaticky nespustí instalační průvodce, nýbrž se po POSTu zobrazí jen černá obrazovka s blikajícím ukazatelem (čekal jsem víc než 5 min a nic) a na DVD mechanice bliká zelená kontrolka. Vadná mechanika to nebude, protože při vložení jiného neoriginálního instalačního DVD Windows 7 se průvodce instalací spustí normálně. Vadné originální instalační DVD Windows 7 to také nebude, protože na jiných PC se instalace spustí okamžitě.

Chci se tedy zeptat, zda se s tímto již někdo setkal, či zda by někdo tušil čím by to mohlo být, protože mě už dochází nápady. Předem děkuji za Vaše reakce,

Adam
@NUB!5 (81)|2.8.2012 15:21
Tak to je joke, už to z ničeho nic jede. Před tím jsem zkoušel restarty, vypnutí, kontroloval zapojení SATA kabelů a nic až teď. Fanny :-D