reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s myší

heapy (1)|3.8.2012 22:27
Dobrý den, už několik dnů mám problém s myší, vždycky mě fungovala dobře a najednou se kurzor myší začal pohybovat strašné zvlástně,nepřirozeně jako by se jí nechtělo a pracovala tak na 50% zkoušel jsem projít nastavení we winech,driverech, zkoušel jsem přeinstalovat systém, změnit podložku, změnit port a pořad sem měl stejný problém.Rozhodl jsem se tedy pro zakoupení nové myši, po chvilce nadšení, že s potížemi bude konec, se mi začalo dít opět to samé.Jsem opravdu v koncích, nemám vůbec ponětí kde může být problém.

Poradíte mi někdo prosím?..Budu vděčný za každou odpověd.
Marhaus (2)|3.2.2014 19:17
[QUOTE=heapy;510824]Dobrý den, už několik dnů mám problém s myší, vždycky mě fungovala dobře a najednou se kurzor myší začal pohybovat strašné zvlástně,nepřirozeně jako by se jí nechtělo a pracovala tak na 50% zkoušel jsem projít nastavení we winech,driverech, zkoušel jsem přeinstalovat systém, změnit podložku, změnit port a pořad sem měl stejný problém.Rozhodl jsem se tedy pro zakoupení nové myši, po chvilce nadšení, že s potížemi bude konec, se mi začalo dít opět to samé.Jsem opravdu v koncích, nemám vůbec ponětí kde může být problém.

Poradíte mi někdo prosím?..Budu vděčný za každou odpověd.[/QUOTE]

Ahoj..mám uplně stejný problém a už jsem z toho uplně zoufalej...už mám třetí myš...a furt stejný, jak jsi to vyřešil? :-/
Matherdet (955)|3.2.2014 22:18
Windows.... jaké používáte a jak dlouho ? Zkuste to celé přeinstalovat. Mě se to dřív stalo na XP. Musel jsem re-install celého počítače.

Edit. :D po roce a pul jsi mohl zalozit asi nove tema :D