reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Novy zdroj do HTPC

Mistrix (16)|7.8.2012 22:47
Ahoj,

před cca 4 lety jsem si "poskládal" HTPC. Bohužel jsem tenkrát moc nepřemejšlel a spíše jsem koukal na vzhled, tak aby se mi bedna pc co nejvíce hodila k receiveru atd. Zvolil jsem tuto skříň:
http://www.alza.cz/barebone-msi-media-live-d72627.htm která již měla integrovanou desku a nestandartní zdroj.

Bohužel tato volba byla neštastná, jelikož zdroj v této bedně je opravdu nestardantní a právě tento zdroj mi dosloužil. Bohužel do bedny dát klasický zdroj neni možné, nevejde se tam. Dá se vůbec podobný zdroj pořídit? Je to nějaká "zmenšenina" klasického zdroje. Co jsem různě hledal na internetu, nebyl jsem moc úšpěšný.

Samozřejmě můžu koupit nový Case i se standartním zdrojem, ale tam narážím na to, že integrovaná deska do MSI Media Live nejspíše nepůjde jednoduše zapasovat a defakto se dostanu do stavu, kdy budu muset postavit téměř celý nový HTPC...

Předem děkuji za jakékoliv rady a typy.
Matherdet (955)|7.8.2012 22:54
Mistrix (16)|7.8.2012 23:01
Díky moc. Zdroj přeměřím, jakmile se mi dostane domu. Dal jsem ho známému, který se ho pokouší opravit, ale upřímě tomu moc nevěřím...
VencaX (3686)|7.8.2012 23:09
Ten Seasonic tam nepůjde. Je jinak stavěný, do jiného case. Ten Fortron by mohl pasovat ;).

Zkus známému zavolat nebo napsat, ať ho změří, ať víš, že pokud ho neopraví, tak že můžeš rovnou objednat tenhle.
Matherdet (955)|7.8.2012 23:12
Forton jsem i myslel ten 2. je jen jako další možnost, seasonic má výšku 79cm a s tím že case má 80cm. tak by se tam asi stejně nevlezl
VencaX (3686)|7.8.2012 23:15
To je teda obrovskej zdtoj :D to abych na něj měl vlastní stůl :D
Matherdet (955)|8.8.2012 00:39
:D hmmm.... v měřítku pro tu malou skříň !! :D
Mistrix (16)|8.8.2012 21:05
Tak jsem to proměřil a ten fortron by tam měl jít... Díky moc za typ. Promyslím jestli vyměnit zdroj, či si pořídit nějaký multimediální přehrávač...