Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Instalace windows - problém

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Dobrý den,
    Koupil jsem si novou desku a procesor.
    Sestava
    ASrock 970DE3/U3S3
    AMD Phenom II X4 965BE
    Kingstone DDR3 1x4GB 1600mhz
    MSI GTX 560-TI
    Seasonic SII-12 430W bronze

Mám problém s instalací windows. V minulsoti jsem tento problém měl (na jiné sestavě) a již si nepamatuji jak jsem jej řešil.
    Když spustím bootování z CD/DVD v pohodě se načte DVD, začne načítat data na disk a úpak nastává problém, strašně dlouho se to načítá a když se to načte
    po 5 minutách) tak se objeví šipka, pozadí Windows 7 a tím to hasne. Dál se neděje nic. Zkoušel jsem vysunout dvd a když to udělám, naskočí nabídka vybrat jazyk atp. a pak instalovat. Jenže posléze vyskočí hláška Spouštění instalačního programu a tady to končí. zkoušel jsem přepínat mezi AHCI a IDE modem na discích. Dle manualu k desce je prý lepší osadit modul do slotu 3 a 4. UDělal jsem tak, vyčistil jsem čočku mechaniky, ale nemůžu to rozhejbat.
    Prosím o radu.

PS: Zkusil jsem v Biosu vypnout floppy disk, hodit do továrního nastavení, podtaktovat procesor, ramky, ale pořád nic :/
    Naposledy upraveno uživatelem Devouver: 08-08-2012 v 16:30
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

poškozené instalační medium? Vadná DVD mechanika? Jestli máš dostatečně velkou flashku, tak to zkus z ní. Někde si stáhni kopii toho tvého origo DVD ve formátu ISO a pak použij http://www.microsoftstore.com/store/...usbdvd_dwnTool

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od George eLzyx Zobrazit příspěvek
    poškozené instalační medium? Vadná DVD mechanika? Jestli máš dostatečně velkou flashku, tak to zkus z ní. Někde si stáhni kopii toho tvého origo DVD ve formátu ISO a pak použij http://www.microsoftstore.com/store/...usbdvd_dwnTool
    Poškozené medium není a nefunkční též ne. Zkoušel jsem instalovat na NTB a zde jde vše v normálu.
    Zkusím vyhrabat starou mechaniku a IDE kabel a vyzkoušet to s ní. Flaskou to neudělám, protože ji má půjčenou kamarád kvůli nějakejm filmům.

PS:
    Tak to bylo vadnou mechanikou. Při popužití staré (bez vypalovačky) vše naběhlo rychle a hned. I tak děkuji za ochotu

Podobná témata

1. instalace windows 8.1
    Od Tomak_CZ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 26-07-2014, 10:03
  2. Windows XP: Instalace windows
    Od Tichman v sekci OS Windows
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-10-2013, 14:23
  3. Instalace windows
    Od ondrah v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení