reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Instalace windows - problém

Devouver (304)|8.8.2012 16:00
Dobrý den,
Koupil jsem si novou desku a procesor.
Sestava
ASrock 970DE3/U3S3
AMD Phenom II X4 965BE
Kingstone DDR3 1x4GB 1600mhz
MSI GTX 560-TI
Seasonic SII-12 430W bronze

Mám problém s instalací windows. V minulsoti jsem tento problém měl (na jiné sestavě) a již si nepamatuji jak jsem jej řešil.
Když spustím bootování z CD/DVD v pohodě se načte DVD, začne načítat data na disk a úpak nastává problém, strašně dlouho se to načítá a když se to načte
po 5 minutách) tak se objeví šipka, pozadí Windows 7 a tím to hasne. Dál se neděje nic. Zkoušel jsem vysunout dvd a když to udělám, naskočí nabídka vybrat jazyk atp. a pak instalovat. Jenže posléze vyskočí hláška Spouštění instalačního programu a tady to končí. zkoušel jsem přepínat mezi AHCI a IDE modem na discích. Dle manualu k desce je prý lepší osadit modul do slotu 3 a 4. UDělal jsem tak, vyčistil jsem čočku mechaniky, ale nemůžu to rozhejbat.
Prosím o radu.

PS: Zkusil jsem v Biosu vypnout floppy disk, hodit do továrního nastavení, podtaktovat procesor, ramky, ale pořád nic :/
George eLzyx (85)|8.8.2012 16:50
poškozené instalační medium? Vadná DVD mechanika? Jestli máš dostatečně velkou flashku, tak to zkus z ní. Někde si stáhni kopii toho tvého origo DVD ve formátu ISO a pak použij http://www.microsoftstore.com/store/msstore/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool
Devouver (304)|8.8.2012 16:55
[QUOTE=George eLzyx;511323]poškozené instalační medium? Vadná DVD mechanika? Jestli máš dostatečně velkou flashku, tak to zkus z ní. Někde si stáhni kopii toho tvého origo DVD ve formátu ISO a pak použij http://www.microsoftstore.com/store/msstore/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool[/QUOTE]

Poškozené medium není a nefunkční též ne. Zkoušel jsem instalovat na NTB a zde jde vše v normálu.
Zkusím vyhrabat starou mechaniku a IDE kabel a vyzkoušet to s ní. Flaskou to neudělám, protože ji má půjčenou kamarád kvůli nějakejm filmům.

PS:
Tak to bylo vadnou mechanikou. Při popužití staré (bez vypalovačky) vše naběhlo rychle a hned. I tak děkuji za ochotu