reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rozšíření wifi pomocí repeatru / nový modem

Tmac10 (128)|11.8.2012 11:19
Zdravím, mam dotaz ohledně rozšíření wifi. Zjistil jsem, že by mi mohl pomoct wifi repeater ale nevím jaký zvolit k mému ne moc kvalitnímu Huawei echolife hg520i. Dočetl jsem se, že by mohli nastat problémy při přeposílání paketu. Takže je tu otázka zda nepořídit úplně nový modem (cca do 1700 max) stím, že by mi snad už pokryl 2 podlaží a nebo zkusit použít reapeater na druhé patro a tím ho tak pokrýt. ....Nynější modem mi pokrývá tak 95% domu ale stává se, že někdy v odlehlejších částech domu net padá a nebo je problém se k němu připojit.. Díky moc za rady :)
Georginek (2957)|11.8.2012 23:07
Ja se s moc problemy nesetkal. Osobne mam Repeater s D-link z aurka za 3kila a vse funguje jak ma....
Jeste bys mohl zkusit dat silnejsi antenu. Jakou tam mas ted?
Tmac10 (128)|12.8.2012 14:28
Mam ten Huawei echolife hg520i a tam nejde připojit externí anténa... Budu mít za pár dni na zkoušku novej výkonej router tak uvidíme jestli to bude lepší a pokryje to 100% bez ztrát celý dům anebo popř poté sáhnu k repeatru do patra... :)
Georginek (2957)|12.8.2012 20:01
Ja teda presne nevim, jaky to je, ale vetsinou se da odsroubovat antena a pripojis tam proste vetsi. Ja sam mam D-link DAP-1160 a k tomu 12dbi antenu. Ale da se samozrejme sehnat o dost silnejsi.
Ja to nevim presne, nicmene prez dve podlazi uz se mi zda dost velka vzdalenost ( hlavne prez ty podlahy ).