reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kde nakupujete PC hardware?

kavkoun78 (5)|23.8.2012 10:23
Dobrý den a ahoj, zajímalo by mě, kde nakupujete svoje základní desky, procesory, grafické karty a případně také příslušenství. Konkrétněji ve smyslu, v jakém obchodě, co nejčastěji tam nakupujete a z jakého města zároveň jste?

Názorný příklad:

Czech Computer v Ostravě-nejvíce grafické karty a příslušenství - Havířov

U mě vyhrává Alfa. Objednávám to přes net, protože jsem kousek od Liberce. Pokud vyloženě neobnovuju sestavu, většinou grafika a jednou za čas základní deska a paměti, tak jsou to různé drobnosti jako DVD, myš, klávesnice, repro, ventilátorky.
Hellow (199)|23.8.2012 10:43
Většinou beru Alfu, občas i TS Bohemia. Objednávám skrz internet a používám kurýra, jelikož jsem od každého odběrného místa vzdálen minimálně 100km.
A co ?naprosto vše, nejčastěji celé sestavy, a příslušenství.
VencaX (3686)|23.8.2012 12:30
Já to nemám daleko do Plzně, takže nakupuji tam.

Plzeň:
Většinou nakupuji v lan-shopu a maximální spokojenost. Vyzkoušel jsem už i místní Czechcomputer (LCD monitor) a Alzu (základní deska + drobnosti).

Písek:
Dobré zkušenosti mám i s ITS Písek (pevné disky, drobnosti do/k PC).

Pokud skládám sestavy, tak většinou na Alfě, každopádně zákazník si vždy řekne, kde chce nakoupit, většinou Alfa, někdy Czc.
Suprak (408)|23.8.2012 13:17
Když nad tím tak uvažuji, už bych snad mohl mít u Alfy (Brno) i nějakou VIP slevu, protože jsem tam pečený vařený :D. Ještě nakupuji v TS Bohemia (Brno,Břeclav), CZC (Brno), Alza (Brno) a i ve spoustě malých obchodů, ale tam spíš jenom drobnosti.
zsdx (2098)|23.8.2012 14:20
[QUOTE=Suprak;512533]..jsem tam pečený vařený..[/QUOTE]

Ale to musis taky obcas neco koupit ;) :D