reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prosím o radu.

eWort (2)|29.8.2012 02:05
Tak zdravím všechny, půjdu rovnou k mému problému a snakt se najde někdo kdo ví co s tím a proadí mi :-)

můj problém se týká online her, (Aion,LineageII,4story, apod.) jakoukoli s těhle her si stáhnu, v pořádku jí nainstaluji ale pokaždé když jí spustím tak mi hra naběhne jen do loginu, tam kde má vyběhnout okno kam mám napsat ID a Heslo tak mi tam to okno ani žádné jiné ikony nevyjedou, je tam jen čisté pozadí, když zmáčknu například Ctrl+Alt+Del tak hra spadne do lišty a to okno spolu s ikonama které tam mají být jen tak na 1sekundu probliknou a hra spadne do lišty, když na ní pak znovu kliknu aby vyjela tak vyjede ale okno z loginem ani ikony zas nikde, někdy se stane že nenajede ani pozadí a mám jen černou plochu.

(lineage verze freya,h5 spustím v pohodě ale jak nainstaluji novější GOD tak se problém vyskytuje opět)

Grafiku mám dobrou co se týče her které nepožadují připojení k internetu v pohodě spustím třeba crysis2,mafii2 apod. a tyhle online hry vyžadují menší kvalitu grafiky než například ty dvě co jsem napsal.

Několikrát jsem hru zkoušel instalovat a před instalací i po instalici kombinovat z CCleanerem spolu s restartováním počítače, počítač mám nový je v pořádku žádné viry nemám místa mám dost a mám v něm naprostý pořádek nemám tu nic co by jsem nepoužíval a místa mám víc než dost.

Myslím si že problém je v mém počítači a né v tom jak hru instaluji..

Za každou radu budu rád a předem děkuji. :-)
Deee-aN (3834)|29.8.2012 07:18
Neblokuje to firewall? Podívej se do výjimek blokování.
eWort (2)|29.8.2012 11:06
Firewall jsem zkotroloval a tím to také není.