Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

Primární požadavky: různorodé – bez OS-mám ještě jednu licenci na Win7 Ultimate x64

Další komentář:
    zdravím všechny
    tak se blíží škola a synkovi(protože letos o prázdninách neudělal žádnou škodu) bych rád pořídil ntb v ceně +- 10000.-něco jako tohle
    https://www.alza.cz/acer-aspire-5750...ny-d337784.htm
    na notebookovém poli jsem uplně mimo takže máte volnou ruku co se výrobce týká cpu ,gpu atd.
    činnosti-běžné on line hraní WoT +mafie 2
    rád bych aby začal trochu laborovat s Adobe after effects,photoshop,mocha atd.
    díky za tipy a kdyžtak upřesním požadavky kdyby něco
    jop a jelikož mám ještě jednu volnou licenci na win7 x64 ultimate tak bez OS
    díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

No, abych řekl pravdu, tak za udanou cenu se moc laborovat nedá. Acer mě osobně nepřijde jako dobrá volba, ale pokud chceš v notebooku mít aspoň trochu silnější grafickou kartu, tak ti nezbyde asi nic jiného než Acer. Z Acerů je ten v příspěvku asi nejvýkonější.
    Další možnost je Acer Travelmate, který nemá zdaleka tak výkonou grafiku (je tam propastný rozdíl), ale zase má aspoň trochu pevnější šasi, i když pořád je to Acer :/.

Výsledkem - nedoporučuji notebook na hry za tyhle peníze vůbec kupovat. Nicméně pokud chceš bezproblémově hrát mafii 2, pak vem ten s GT630M. GT520M ji zvládne jen na nízkých detailech (hratelně).

Registrace
    Feb 2011

no jo-mě taky acer moc nevoní-ale důležitější z mého hlediska jakožto taťky je,aby se kluk odpoutal od hraní a začal dělat na pc taky něco užitečnýho,třeba ten AAE(kdoví-třeba ho to chytne "navždy")nebo autocad-3ds max atd.Proto ta gt 630-to že mu nepude mafie mu vysvětlím raz-dva-
    a limt je ,to jsem zapoměl dodat +- 10000.- bez OS(realně může být +-2 k dražší-ten acer by byl bez Os o dva a půl levnější(kdyby to šlo)

Registrace
    Jun 2008

Registrace
    Feb 2011

no to už vypadá líp,díky,a ten lenovo-je to slušná značka?

Registrace
    Jun 2008

Určitě lepší než Acer. Sám ho hodnotím jako průměr-nadprůměr (celkově jako značku). Rozhodně i Gčko jako nejnižší řada, kterou Lenovo produkuje, je docela kvalitně zpracovaný notebook. A rozdíl mezi 3 týdenní reklamací Aceru a týdenní reklamací Lenova je také asi takovou drobnou známkou kvality. Já sám mám svou V370ku už rok a jsem nadmíru spokojený.

Registrace
    Feb 2011

tak jo jdu to objednat,každopádně díky za radu

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč