reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém aktualizací po reinstalaci

Nightwish (1)|31.8.2012 15:40
Dobrý den,včera jsem byla nucena reinstalovat notebook s OS Vista Home Basic.Po reinstalaci mi naskočila aktualizace a konfigurace 1-3,bohužel 3 fáze je tam od rána na 100% a nic se neděje.Jak mám postupovat dále,abych nepoškodila Notebook?Reistalace byla z CD se zálohou systemu,děkuji za informaci.
Kauci (23)|7.12.2012 21:16
[QUOTE=Nightwish;513392]Dobrý den,včera jsem byla nucena reinstalovat notebook s OS Vista Home Basic.Po reinstalaci mi naskočila aktualizace a konfigurace 1-3,bohužel 3 fáze je tam od rána na 100% a nic se neděje.Jak mám postupovat dále,abych nepoškodila Notebook?Reistalace byla z CD se zálohou systemu,děkuji za informaci.[/QUOTE]

Ahoj,měl jsem stajný problém jako ty a řešení jsem našel jen jedno.Z Microsoftu jsem stáhnul dva aktualizačni balíčky(Windows 6.0-KB 9366330.x86-557 367kB,Windows 6.0-KB 948465.x86-486 896kB),znova jsem instaloval Visty a napřed nainstaloval balíčky v pořadí jak jsem je napsal a pak už aktualizace šly normálně.Dej vědět jestli se ti to povedlo.Ahoj
hugostieglitz (907)|7.12.2012 22:09
myslím že jednodušší bude,pokud aktualizace má 100%,klik na start-a ted bud restart nebo pokud na tlačítku "vypnout"svítí štítek s vykřičníkem tak pouze vypnout a zapnout-ntb by měl dál pokračovat v aktualizacích-tento proces se může několikrát opakovat
Kauci (23)|8.12.2012 12:22
[QUOTE=hugostieglitz;520332]myslím že jednodušší bude,pokud aktualizace má 100%,klik na start-a ted bud restart nebo pokud na tlačítku "vypnout"svítí štítek s vykřičníkem tak pouze vypnout a zapnout-ntb by měl dál pokračovat v aktualizacích-tento proces se může několikrát opakovat.

Možná by to mohlo jít i takhle.