reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde zapnout PC

TLuky (2)|12.9.2012 14:29
Mam pc sestavu: Intel core 2 duo
: 4GB Ram
: Grafická karta je Zotac 9600gt senyrgy edition 1gb
: Zdroj 550w nevím jaká značka
: Základní deska MSI nevím jaký tip
: Hardisk Seagate 350gb
Pc mi nejde zapnout ani nic se nerozeběhne.Byla bouřka ale pc bylo vypojeno ze zásuvky a modem ze zásuvky taky a kabelu takže nevím čím to muže být muže to být
klidně baterkou (vybitou) ale nejsem si jistý pc mam už asi měsíc ale je to týden co jsem zapnul pc a ono se zaplo na asi na tak 3s a zase se vyplo a potom samo zaplo dělalo to asi týden a včera jsem vypnul pc normálně šel jsem spát ráno jsem se probudil a nic. Prosím vás moc poraďte mi.Pro více info mi napište.Moc toho o pc nevím ale snad to bude stačit.
NHKG (1136)|12.9.2012 15:32
Kontroloval jsi všechny kabely, jestli jsou správně zastrčeny? Zkoušel jsi to ve stoprocentně funkční zásuvce (radši zkus v jiné). Pokud si troufáš, otevři bednu a podívej se dovnitř, jestli jsou všechno konektory zastrčené. Chyba může být i v zapínacím tlačítku, pokud umíš, zkus PC nastartovat přes piny na základní desce šroubovákem.
Horší možností je vadný zdroj a nebo základní deska. Pokud můžeš, zkus PC s jiným zdrojem.
TLuky (2)|12.9.2012 18:52
Díky moc to zas umím z piny já už ho mam rozdělaný.Kabely jsem kontroloval ale napíšu jestli to bude fungovat.
Petroman (131)|12.9.2012 19:52
Baterkou to není. Ta akorát drží změnu Bios. Když není, tak se jenom resetuje bios. Tipuju základní desku někde u napájení. Hodil bych to na reklamaci.
Novi123 (2)|12.9.2012 19:58
Můj favorit je zdroj, před 14 dny jsem zmáčknul tlačítko na zapnutí, pc začal cvakat, pak se rozběh, po pár dnech se zapnul třeba 2h po zmáčknutí tlačítka a pak už nic.Skočil jsem pro novej zdroj a zase šlape jak má ;-)