Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Graficka karta

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Dobrý den, prosím o radu hraju po síti call of duty 2, a pohybuje se to trhavě pro tuhle hru je potřeba tato hodnota :
    Windows 2000/XP, 1,4 GHz CPU, 256 MB RAM, 64 MB grafická karta, 4 GB volného místa na harddisku, 2x DVD-ROM,
    mám AMD sempron (tm) processor 3000+ 1.81 GHz.86 MB RAM verze 2002 WINDOWS XP zakladni desku v pc -MS 7228 VER:1
    Prosím chtěl bych sehnat grafickou kartu na hru ale nevím jakou aby mi tam pasovala ,najde se nějaký profik který mi poradí ? Jenom nechci rady kup si nový pc a podobně chci jen na tenhle pc konkrétni grafickou kartu ještě jednou moc děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

No, podivej.
    Pohybuje se to trhane, je dost neurcite napsany. Chce to vic popsat....... Jak trhani vypada, jestli se rozdeluje obraz, jestli se to seka ruzne nebo porad stejne, v jakem casovem intervalu, zda zalezi na scene atd.......

Taky muze byt problem v nastaveni Grafiky v konkretni hre? Mas zapnutou Vertikalni synchronizaci? Jake detaily mas u te hry nastavene? Na jakych jedes ovladacich??

Dulezite je napsat, jakou mas grafickou kartu - tu si nenapsal. Pak muzeme radit.

Tez to muze byt problem site, servru na kterem hrajes.......

Kdyz jsem to pred lety hral, mel sem P4 3.2HT 2x512 DDR 400, a Geforce 4200Ti/6600Ti a slapalo to krasne na plny detaily na 1024*768

Tez zalezi na tom, co je ti prijemne...... Vetsine lidi staci na hry 30fps, coz ja povazuji za tragicky slideshow a naprosto nehratelne a jeste s tearingem Z toho by mi vypadli voci......... Ja musim jet alespon na 50fps a s VS ON.
    Naposledy upraveno uživatelem Georginek: 20-09-2012 v 21:44

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Pokud je to tahle deska http://aukro.cz/ms-7228-ver-1-0-s-75...573129154.html ,tak by ti hra měla jet bez problémů.Musíš mít alespon 1Gb ram,přičemž povolíš v biosu pro grafiku 128mb.

Podobná témata

1. grafická karta
    Od Arasis v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2010, 22:47
  2. Radeony: Graficka karta do AGP
    Od Heevy v sekci Grafické karty
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 09-01-2007, 21:22