reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Záznam - Zamrznutí

Ceci77 (70)|24.9.2012 12:54
Zdravím. Mám problém na notebooku že když dám Ovládací panely - Hardware a Zvuk - Zvuk - Objeví se tabulka se 4 záložkami Přehrávání,Záznam,Zvuky a Komunikace na všechny kromě Záznamu když kliknu tak se nic neděje což je v pořádku ale jakmile kliknu na Záznam zamrzne to a musím to vypnout přes správce úloh jakmile naběhne Tento program neodpovídá dám ukončit úlohu tak mi naběhne Program Windows Shell Common Dll neodpovídá a dále se nic něděje chtěl bych v záznamu něco přepnout ale nejde mi to. Disky jsem projížděl Spybotem žádný problém se neobjevil pak jsem projel CCleanerem a zase nic. Operační systém Windows 7.
Ceci77 (70)|5.11.2012 20:11
No takže tato téma jak tak vidím nějak odpadla ale přišel jsem na zajímavou věc ten problém který je popsán výše se děl jenom když byl nainstalován program Virtual audio streaming. Tak tento program byl odinstalován a kolonka záznam už nezamrzá. Ale je tu jiný problém při kliknutí na Záznam - Zobrazit vypnutá zařízení. Objeví se Stereo Mix - Chci dát Povolit ale nejde Tak to kliknu na Vlastnosti - Využití zařízení a tam je Nepoužívat toto zařízení (zakázat) kliknu a dám používat toto zařízení (povolit) kliknu dole na Použít a OK a zkusím dát Povolit ale nejde a když se podívám do Vlastnostech tak je tam zase Nepoužívat toto zařízení (zakázat). Mám windows 7 64bit. Zvukový ovladač Realtek HD.

Prosím poraďte jsem už zoufalý proč mi to nejde.
Ceci77 (70)|3.12.2012 17:56
Nechci tu dávat spam ale aspoň napsat že nevíte a nebo že to řešíte by jste mohli.