Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Záznam - Zamrznutí

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Zdravím. Mám problém na notebooku že když dám Ovládací panely - Hardware a Zvuk - Zvuk - Objeví se tabulka se 4 záložkami Přehrávání,Záznam,Zvuky a Komunikace na všechny kromě Záznamu když kliknu tak se nic neděje což je v pořádku ale jakmile kliknu na Záznam zamrzne to a musím to vypnout přes správce úloh jakmile naběhne Tento program neodpovídá dám ukončit úlohu tak mi naběhne Program Windows Shell Common Dll neodpovídá a dále se nic něděje chtěl bych v záznamu něco přepnout ale nejde mi to. Disky jsem projížděl Spybotem žádný problém se neobjevil pak jsem projel CCleanerem a zase nic. Operační systém Windows 7.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

No takže tato téma jak tak vidím nějak odpadla ale přišel jsem na zajímavou věc ten problém který je popsán výše se děl jenom když byl nainstalován program Virtual audio streaming. Tak tento program byl odinstalován a kolonka záznam už nezamrzá. Ale je tu jiný problém při kliknutí na Záznam - Zobrazit vypnutá zařízení. Objeví se Stereo Mix - Chci dát Povolit ale nejde Tak to kliknu na Vlastnosti - Využití zařízení a tam je Nepoužívat toto zařízení (zakázat) kliknu a dám používat toto zařízení (povolit) kliknu dole na Použít a OK a zkusím dát Povolit ale nejde a když se podívám do Vlastnostech tak je tam zase Nepoužívat toto zařízení (zakázat). Mám windows 7 64bit. Zvukový ovladač Realtek HD.

Prosím poraďte jsem už zoufalý proč mi to nejde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Nechci tu dávat spam ale aspoň napsat že nevíte a nebo že to řešíte by jste mohli.

Podobná témata

1. zaznam vytizeni
    Od kowaltsky v sekci Benchmarky a diagnostika
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-11-2011, 12:41
  2. Soft na záznam videa
    Od SkyVessel v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-10-2011, 01:46
  3. Záznam pohybu a kliku myši (makra)
    Od Kozouš v sekci Software denní potřeby