Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kvalitni skrinka za par korun

dvd dvd je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Ahoj lidi, doporučte mi prosím kvalitní ale co nejlevnější PC skříň...

Mám Core i5 2500, nVidia 660Ti, 2Tb Seagate a někde jsem šetřil musel a tak to bylo na skříni kdy mám Eurocase za 500 Kč a teď lituji.

Za prvé mi vadí ty hrozný vibrace co dělá, že jsem ji musel podložit aby byl klid a za druhé se v ní komponenty celkem pečou.

Doporučte mi tedy prosím něco a hlavně bez zdroje - ten mám svůj kvalitní Seasonic M12 Bronze 520 W.

PS: Koukal jsem a u většiny nových skříní (to není případ toho EC co mám teďka) se zdroj již neumisťuje nahoru ale dolu? Jaký toto má přínost? A jak se pak takový zdroj dolu instaluje? Tou vrtulí dolu (tj. klasicky jako když je zdroj nahoře) nebo vrtulí nahoru (vzhůra nohama)?

Díky za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jako minimum stale povazuji Centuriona http://www.czc.cz/coolermaster-centu.../41904/produkt
    o nekolik kategorii lepsi nez to EC, ale zadny zazrak to taky neni, ale "staci".

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

zkus něco od lancool-já za ni dal 1300.- a jsem spokojenej
    zde mi vloni poradily k-57(nevím jestli se ještě prodává) http://www.svethardware.cz/forum/sho...chlazeni/page3
    a jak říkám hodně mnoho místa,teploty ok však jsem k tomu napsal minirecenzi na str.4

Podobná témata

1. Jak je to kvalitní zdroj ?
    Od Jds v sekci Zdroje
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-09-2012, 11:31
  2. Kvalitní notebook do 14 000,-
    Od De Aar v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:42
  3. Kvalitní základ
    Od Kollda v sekci Skříně