reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nefunkcni video soubory

terryjohn (116)|11.10.2012 22:38
Zdraviim mam takovy problem ze kdyz mam stahly nejaky serial a chci se na nej podivat tak pres VLC player si to chci spustit a posleddni dobou se objevuje chybova hlaska-This avi file is broken.Seeking will not work correctly.Do you want to try to fix it?This might take a long time....


no a to se mi posledni dobou objevuje u mnoha souboru....kdyz dam opravit tak se to opravi a spusti a treba je tam jen cast toho serialu,napriklad prvnich 15 minut....nevite cim to je??driv mi to nic takoveho vbc nedelalo...pouzivam Google chrome jako prohlizec...:mad::confused:
Georginek (2957)|11.10.2012 23:00
Co jinej prehravac? Co treba me osvedceny - ktery prehraje 99% souboru bez externich kodeku je MPHC HomeCinema. Zkus to, jestli to bude delat taky. Vetsinou to, co popisujes se mi stava pri spatnem stazeni souboru....
kevin00 (10238)|11.10.2012 23:01
Chybová hláška znamená, že je soubor poškozen a nebude jej moci bez problémů přehrát. Stahování daného souboru proběhne v pořádku ? Je pevný disk v dobrém stavu (výpis SMART, kontrola povrchu) ?
terryjohn (116)|12.10.2012 00:04
ano stahovani probehne uplne v poradku....disk by mel byt v poradku,ale co znamena vypis SMART? Tady je screen z everestu...http://imageshack.us/photo/my-images/528/49426568.png/ :confused:
kevin00 (10238)|12.10.2012 00:36
Kontroluj hodnotu Reallocated Sector Count (počet přemapovaných sektorů z původní do záložní oblasti pevného disku). Pokud se bude zvětšovat, zálohuj ihned data a přemýšlej nad výměnou pevného disku.