Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Procesory: Přetaktování procesoru

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Já teda nevím, kdo z nás dvou tu začal být ten nepříjemný, ten kdo si tu celou dobu hrál na toho chytrého a přitom se celou dobu choval jako namyšlený arogantní blbec, ale já to rozhodně nebyl. Rozhodně ale také můžu potvrdit to, co píšete, že srážka s blbcem je největší katastrofa... Možná že bychom si ušetřili velké množství tlachání o ničem a ještě větší množství vašich urážek, kdybyste se celou dobu nechoval jako výše zmíněný blbec a byl aspoň z poloviny tak slušný člověk, jako já (a to sám o sobě říkám, že moc slušný člověk nejsem).
    Jsem hrdý na to, že jsem dokázal takovou dobu odolávat vašim urážkám, protože to akorát dokazuje, jak silná osobnost dokážu být a že se nesnížím na úroveň někoho s vaší "úžasnou" povahou.

Doufám, že teď budu mluvit za většinu pravidelného osazenstva tohoto fora, když řeknu, že bych byl převelice rád, kdybyste se tu už vícekrát neukazoval a raději šel rovnou za tím vaším ochotným rádcem, ze kterého jste ještě blbce neudělal (tedy aspoň si to myslím, když byl tak ochotný vám pomoci).
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Já teda nevím, kdo z nás dvou tu začal být ten nepříjemný, ten kdo si tu celou dobu hrál na toho chytrého a přitom se celou dobu choval jako namyšlený arogantní blbec, ale já to rozhodně nebyl. Rozhodně ale také můžu potvrdit to, co píšete, že srážka s blbcem je největší katastrofa... Možná že bychom si ušetřili velké množství tlachání o ničem a ještě větší množství vašich urážek, kdybyste se celou dobu nechoval jako výše zmíněný blbec a byl aspoň z poloviny tak slušný člověk, jako já (a to sám o sobě říkám, že moc slušný člověk nejsem).
    Jsem hrdý na to, že jsem dokázal takovou dobu odolávat vašim urážkám, protože to akorát dokazuje, jak silná osobnost dokážu být a že se nesnížím na úroveň někoho s vaší "úžasnou" povahou.

Doufám, že teď budu mluvit za většinu pravidelného osazenstva tohoto fora, když řeknu, že bych byl převelice rád, kdybyste se tu už vícekrát neukazoval a raději šel rovnou za tím vaším ochotným rádcem, ze kterého jste ještě blbce neudělal (tedy aspoň si to myslím, když byl tak ochotný vám pomoci).
    Ubožáku.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Ubožáku.
    Do úžasný povahy máš hodně daleko.

- - - - doplněno - - - -

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Ubožáku.
    Do úžasný povahy máš hodně daleko.

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Zato ty ses tady předvedl.Né každýmu je tady náct a říct nebo urážet vesele skovanej za nickem.....Kamaráde já tě potkat.......

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od lavjoy Zobrazit příspěvek
    Zato ty ses tady předvedl.Né každýmu je tady náct a říct nebo urážet vesele skovanej za nickem.....Kamaráde já tě potkat.......
    Vždyť on není schovanej ani za nickem. A mě tu říká ubožák. Sám z toho, co tu píše vypadá, že má strašně nafouklý ego, což je jedna z věcí co prostě miluju.

Fakt (jak už jsem jednou psal), já tě potkat, tak ti nafackuju. Zasloužil bysis aby s tebou někdo vytřel podlahu, pak byses možná choval jako inteligentní člověk. Mimochodem a doufám že jednou provždy... nikdy jsem nemluvil o tom, že mám úžasnou povahu. Naopak mluvil jsem o tom, že mám svoje chyby a znám je a nejsem perfektní. Nikdo není. A obzvlášť ty ne. Konečně s tím přestaň, protože to, co píšeš jsou úplné blbosti.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12