Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Notebook v ceně 5 000 - 7 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Primární požadavky: různorodé – Windows 7, wifi, dámská barva

Preferovaní výrobci: Acer, Asus, HP, Lenovo

Další komentář:
    Dobrý den, potřebuji sehnat nový mini notebook do domácnosti jenom na surfování po internetu (FB) a možná občas nějaký ten film. Měl by se pohybovat v nízké ceně a podmínka je Windows 7 + wifi a nějaká dámská barva, našel jsem tohle http://www.mall.cz/notebooky-znacky/...d018s?v=524795 , myslím že by byl ideální ale nevím jestli jsem na něm třeba něco nepřehlédl, žádám vás tedy jestli byste se na něj podívali a řekli mi jestli tam nemá nějakou "skrytou chybu" která není v popisu, jde jenom o domácí používání. Díky za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No dámská barva je i černá a jak někdy sluší . Jak jsem kdysi byl zastánce atomů, tak mi prostě v poslední době připadají strašně dýchavičné obzvláště s win7 a ještě s 1 GB ram je sebevražda. No rozlišení je taky nic moc 1024x600 je totálně na ...... Asi bych slečně já doporučil Acer TravelMate B1 je bez os (no na Linux si slečna nebo paní zvykne nebo jsou i jiné možnosti) a más sandy bridge celeron, a 2gb ramky, 1366x768.

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Dík za radu, ale přesně černou nechce , spíš něco v tom stylu vínové barvy, RAM bych mohl klidně rozšířit přes flashku, win je nutnost (linux ani náhodou), to rozlišení nevím, jde opravdu hlavně o to prohlížení internetu

Registrace
    Dec 2006

A co za 8700 Červenoučký , win7, 4gb ram : Aspire One a hlavně tam nejsou ty debilní win7 starter

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Ten vypadá dobře, navrhnu jí ho. Co ten první který jsem posílal, kvůli tomu rozlišení bude mít špatný obraz? Jinak je v pohodě?

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Když už něco, tak bych vzal spíš model s 6-článkovou baterkou, kterou do takhle levných modelů asi Asus nedává
    https://www.alza.cz/acer-aspire-one-...ny-d308513.htm
    Tak jako tak, displej je malý, se špatným rozlišením, malá klávesnice, málo RAM,...

Já osobně bych byl pro něco takovéhleho - má to ale ten problém, že je to bez OS (tedy Linux).
    https://www.alza.cz/acer-aspire-one-...ed-d339459.htm
    Má to ale aspoň pořádné RAM, slušný CPU, normálně velký displej, s normálním rozlišením a normálně velkou klávesnici.

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    https://www.alza.cz/acer-aspire-one-...ed-d339459.htm
    Má to ale aspoň pořádné RAM, slušný CPU, normálně velký displej, s normálním rozlišením a normálně velkou klávesnici.
    Jo ten můj totožný ale s win 7 . Takže jsme se skoro shodli.

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Když mám díky studentským výhodám zdarma přístup ke stažení win7, tak si do ho do něj budu moci stáhnout a nainstalovat?

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Ano, samozřejmě pokud máš Dream Spark (tedy bývalý MSDN AA), tak si můžeš stažený OS nahrát do toho notebooku.

Kdybych to chtěl řešit nějak víc, tak aspoň jde o legální systém (narozdíl od warezu) i když bude jeho licence psaná na tebe, nikoli na slečnu.

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    Jo ten můj totožný ale s win 7 . Takže jsme se skoro shodli.
    jj, hledal jsem notas v cene .
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 16-10-2012 v 16:52

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 10:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 17:26