reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

boostmypc poprvé

flanker (1579)|16.10.2012 12:36


Za poslední půlrok se tvrdě pracovalo na projektu vylepšení počítače vybranému štastlivci. Projekt se uskutečnil díky několika nejmenovaným spozorům, myslím však, že to stojí každopádně za shlédnutí. Výherce si výrazně pomohl při výměně PC a myslím, že do dnešního dne se moc neodtrhl od hraní her:).

Tak jak se vám líbila sestava a Bětka?:D Musím říci, že naživo je to příjemná holka, dobře jsme pokecali a člověk zažil během natáčení i hodně srandy :)
trodas (1753)|1.11.2012 12:15
Bětka je cool :thumb Ten složený PC je ale také dost, dost cool. Mám sice trochu strach, jak bude GPU chlazení hlučné, ale vypadá to suprově. Asus si dělá dobrou reklamu, řekl bych, že ukázka, jak to zvládá i7 a 16G ram je výmluvná. Tak tady je ten neřád! :))) Má 2x víc ramky než já, P4 je také novější generace Netburst než můj AXP a hrát na tom Battlefielda 3 by tedy nešlo... Když jsou mosfety dobře dimenzované, tak se chladit nemusí, ale faktem je, že 120Hz je nezbytnost na hry :) Co je ovšem unikát to je ta kejsa, ta je tedy hezky vylepšená. Ani ji nelze poznat... to se holt musí umět. Stoobimu klobouk dolů :thumb :thumb
(i když je z konkurenčního fóra)

Vidím, že US pořad PimpMyRide byl inspirativní pro mnohé :D Jen tak dál!