reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sluchátka k pc

mathew2 (1)|18.10.2012 16:45
Ahoj, potřeboval bych poradit.
Chtěl bych sluchátka na doma, hlavně k pc, uzavřená, cena max 1 500,-
Našel jsem docela dobré recenze na Koss sb49
Vyplatí se do nich investovat, nebo jsou nějaká levnější ve stejné kvalitě?
Díky za rady
Petroman (131)|18.10.2012 17:07
A musí tam být mikrofon?
Matherdet (955)|18.10.2012 17:21
Po dnešní zkušenosti ti poradím pouze značku Bose,ne je to sranda ,ale já si budu kupovat Bose AE2 ,jsou opravdu výborný,ale cena 3500 není zrovna málo.Koss jako jediného výrobce bych nedoporučil,ty sluchátka co jsi odkazoval opravoval kamarád a já měl možnost si je vyzkošet a hrají za tu cenu opravdu špatně,VencaX si kupoval http://sluchatka.heureka.cz/akg-k-512-mkii/ ,ale teprv teď sem si všimnul ,že nejsou ,nebo nejspíš nejsou circumaurální.Každopádně prostuduj tohle,nejspíš ti to pomůže http://uloz.to/xCjJwZs/casopis-dtest-14-cisel-v-pdf-rar
Petroman (131)|18.10.2012 17:26
Třeba já osobně bych do uzavřených vůbec nechodil, jestli to nemá zvláštní důvod. A hlavně je dobré si je vyzkoušet, jestli se vejdou na hlavu, jestli se tam vejdou uši pohodlně a jestli budou mít dostatečnou hlasitost se ZK.

Asi nejlepší napsat na headphones.cz . Mají většinu skladem, fungují už hodně let a radí dobře.
Kotty (186)|23.10.2012 23:25
Já vlastním AKG K 514 Mk II, což je prakticky to samé jako AKG K 512 Mk II (liší se pouze vnitřnostmi) a jsou 100% circumauralní. Dříve jsem měl Creative 3D Tactic Sigma a oproti nim doléhají na hlavu lépe (kolem uší), jsou i celkově pohodlnější (nepotí se v nich uši), i když po delším používání začne tlačit ten náhlavník. A především jsou na tom oproti Creativům lépe zvukově. Uzavřená ale nejsou, spíše polouzavřená (nebo polootevřená?), tj. úplně neizolují od okolí (=obecně slabší basy, ale zase lepší výšky aj.). sice nemají prostorový zvuk, ale to je beztak marketingový tahák, v některých případech navíc naprosto nežádoucí (poslech hudby). A absence mikrofonu jde nahradit nějakým stolním či klopovým, zvukově to vyjde beztak lépe. Akorát to nevypadá tak cool :)
hugostieglitz (907)|24.10.2012 08:20
po mnoha utržených kabelech(hraju do noci-zazvoní telefon nebo něco jiného-já se rozběhnu i se sluchadlama na hlavě a je vymalováno)-za sebe doporučuju bezdrátové

momentálně mám aircoustic vivanco a jsem spokojenej-jsou lehký,maj stojánek na dobíjení(na jedno nabití cca 8 hod.) l+r balancer přímo na sluchátkách,3 kanál atd
co se týká kvality poslechu není to high-end ,ale kupodivu není tak do 80% nastavení hlasitosti vůbec žádný šum(hlasitost na max tak je už trochu slyšet),basy ok
cena 1399.- Kč