reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problém s připojením na internet + problém s ovladači

fallendarkone (2)|19.10.2012 12:08
Dobrý den, do svého cpu jsem si zakoupil novou motherboard (asus m2a74-am) problém je v tom že sem s ní nedostal instal cd s ovladači. Na netu 3/4 odkazů nejede a když už jede tak to není přesně ten co potřebuji. Po x stažení se některé díky bohu nainstalovali ale bylo to peklo. Nicméně počítač má stále problémy s připojením na internet z čeho viním ovladače. Sítový kabel už zaregistroval ale vytvořit připojení se mu za boha nechce. Tím přistupuji k dvěma prosbám. Zda-li je možné sehnat všechny funkční ovladače na danou MB (nejlépe link) snažil sem se i o download celého cd ale bohužel sem nenašel přesně tento typ pouze s pomlčkou a něco něco tam bylo už nevím jistě. Druhá věc jestli by mi tu mohl někdo napsat kroky naprosto od základu připojení k netu je možné že sem v něčem udělal chybu nebo na něco zapomněl. Ano chci toho hodně vím :/ předem děkuji za pomoc s pozdravem Fallendarkone.
dzandra (1368)|19.10.2012 13:05
A na oficiálních stránkách jsi hledal ? http://www.asus.cz/Motherboards/AMD_AM2Plus/M2A74AM/#download navíc o jaký os se jedná
fallendarkone (2)|19.10.2012 13:31
zapomněl sem napsat prominte XP a jo jo na těhle stránkách jsem taky ledacos stahoval ale jak sem říkal né vždy přesně zapadli :( i když mají být na to.
durib (1141)|19.10.2012 14:12
Počítám, že jsi koupil bazarovou desku. Je možno, že:
1. Je poškozená
2. Ty windows XP jsi nainstaloval čisté, nebo jsi jenom vyměnil desku?

Jiné, než oficiální ovladače asi nenajdeš.