Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém se zapínáním

Nováček Avatar uživatele pavelpc
    Registrace
    Sep 2012

Zdravím, mám zdroj Seasonic M12II-620 620W a mám s ním problém, když ho nechám delší dobu (celou noc) vypojený z elektriky a poté chci zapnout pc tak to nejde , někdy musím ho zadním tlačítkem prolupkat a nebo pootočit, aby se rozjel, je uplně nový a já nevím co s tím, určitě za to může zdroj, zkoušel jsem i zpojovat piny a také se někdy rozjel a někdy ne, když jsem ho otočil větřákem dolů, tak jet nechtěl a když naopak tak jel.Prosím poraďte.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, zkusil bych jiný zdroj nebo reklamace? Je důležité vědět jakou mám skutečnou spotřebu sestava. napětí zdroje na 12V když je vyšší než je povolená mez 5% tak může být napětí i 13V! Z čehož bych měl osobně strachJá mám podobný problém a zjištuji že zdroje nejsou ok. Když není dostatečný vytížený tak blbne. Třeba 250 nebo 350 by měla stačit snad opravdu na vše. Problém je CF více GK bude asi potřebovat 400-600 podle výkonu a taky podle certifikace . Už jsem zjistil že určité GK a PSU se k sobě nehodí třeba 450W EC nebo 550W či SS 600W
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém se zapínáním pc
    Od vonSalat v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-01-2014, 08:23
  2. Problém se zapínáním.
    Od Benbow v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-02-2011, 21:59
  3. Problém se zapínáním
    Od Saerdna v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení