reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GeForce 8800 GTS 512 špatné zobrazení

diverzant7 (1)|22.10.2012 09:35
Dobrý den,

před dvěma měsíci jsem koupil tuto kartu (GeForce 8800GTS), byla plně funkční žádný problém s ní nebyl. Až do včera, kdy jsme spustil PC a úvodní logo přes sebe mělo pruhy různých barev. zkoušel jsem tedy vyndat a zandat kartu (nejen jednou), pak jsem zkusil přepojit z 1. DVI konektoru do druhého. Najednou vše bylo OK, ale asi po půl hodině opět ten samý problém se zobrazením, tak jsem opět zkoušel přepojovat DVI kabel z jednoho konektoru do druhého, pak jsem zkoušel zapojit jiné dva monitory a stejný problém se zobrazením (avšak nezkoušel jsem ji zapojit do jiné sestavy). Tak jsem vyměnil 8800GTS za 8400GS, která tam byla původně, a všechno šlape. Takže mě napdalo, že bude chyba s DVi konektory nebo jestli jsem nemohl uvařit chip (i když senzor teploty mi nikdy nešel nad 45 stupňů). Existuje nějaké řešení, dají se eventuelně vyměnit DVI konektory nebo se s ní mám rozloučit?
r34ktor (7477)|22.10.2012 10:58
Pravděpodobně jsi koupil zapečenou, nebo umírající GK. Pokud byla bez záruky, vidím to na sběrný dvůr a shánění jiné.
DrZelenka (2491)|22.10.2012 13:02
A nebo prostě jen blbá náhoda. Ale pokud to bylo někde z aukra, tak tam spíš tipuju to co psal r34ktor - aukro mě občas přijde jak odkladiště komponent na konci jejich života.