reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Akasa All In One: Multifunkční panel - zkusenosti

Mikacek (32)|28.7.2006 10:41
Dear all,

potreboval bych regulovat ventilatory ve skrini a hledal jsem ruzne panely na thermo-auto regulaci za nejakou prijatelnou cenu + strizlivy design a nasel jsem multifuncni panel Akasa All-in-One a potreboval bych vedet/znat jake s tim mate zkusenosti - pokud tedy tento panel vlastnite... Idealne by mi stacilo jen regulovat otacky ventilatoru pri dane teplote, ale samostatne panely jsem jaksi nenasel a pokud ano tak jsou strasne predrazeny. Link na panel ktery bych chtel je tu:

http://www.akasa.co.uk/update.php?tpl=product/product.detail.tpl&no=181&type=Fans&type_sub=Fan%20Controller&model=AK-ALL-01

Pokud tedy mate jakekoliv zkusenosti s timto panelem, anebo regulaci ventilatoru tak sem s nimi :)
Fikus Kukis (22)|1.8.2006 12:39
Tak tento panel mám, ale používal som ho na manuálne nastavenie rýchlosti. On totiž nastaví maximálne otáčky až pri 70 stupňoch, čo už je (aspoň u mňa) kritická teplota. Inak funguje dobre, len je problém do USB zapojiť niektoré širšie zariadenia (napr. Creative MuVo V200).
Osobne by som teraz radšej kúpil panel Aerocool: http://www.alza.cz/aerocool-coolpanel2-silver-stribrny-panel-do-5-25-pozice-20v1-ctecka-int-ext-displej-usb-fw-sata-audio-line-in-out-d58921.htm

Reguluje 4 vetráky, Akasa iba 2.
Mikacek (32)|1.8.2006 14:21
Diky za info,

jen jeste dotaz - jak pises ze ten panel nastavi 100% vykon az pri 70 stupnich - neda se nahodou taky regulovat otacky pri dane teplote? Napr ze bych si nastavil pro 40C 1500RPM a pro 50C 2000RPM? Teda pokud je to vubec mozny :)
Fikus Kukis (22)|1.8.2006 19:53
Nie, nič také nedokáže, podľa mňa to nedokáže žiadny komerčný panel. Iba niečo vymyslieť homemade. Myslím že to vie Speedfan, ale to už je o niečom inom.