Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Akasa All In One: Multifunkční panel - zkusenosti

Nováček Avatar uživatele Mikacek
    Registrace
    May 2006

Dear all,

potreboval bych regulovat ventilatory ve skrini a hledal jsem ruzne panely na thermo-auto regulaci za nejakou prijatelnou cenu + strizlivy design a nasel jsem multifuncni panel Akasa All-in-One a potreboval bych vedet/znat jake s tim mate zkusenosti - pokud tedy tento panel vlastnite... Idealne by mi stacilo jen regulovat otacky ventilatoru pri dane teplote, ale samostatne panely jsem jaksi nenasel a pokud ano tak jsou strasne predrazeny. Link na panel ktery bych chtel je tu:

http://www.akasa.co.uk/update.php?tp...odel=AK-ALL-01

Pokud tedy mate jakekoliv zkusenosti s timto panelem, anebo regulaci ventilatoru tak sem s nimi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak tento panel mám, ale používal som ho na manuálne nastavenie rýchlosti. On totiž nastaví maximálne otáčky až pri 70 stupňoch, čo už je (aspoň u mňa) kritická teplota. Inak funguje dobre, len je problém do USB zapojiť niektoré širšie zariadenia (napr. Creative MuVo V200).
    Osobne by som teraz radšej kúpil panel Aerocool: http://www.alza.cz/aerocool-coolpane...out-d58921.htm

Reguluje 4 vetráky, Akasa iba 2.

Nováček Avatar uživatele Mikacek
    Registrace
    May 2006

Diky za info,

jen jeste dotaz - jak pises ze ten panel nastavi 100% vykon az pri 70 stupnich - neda se nahodou taky regulovat otacky pri dane teplote? Napr ze bych si nastavil pro 40C 1500RPM a pro 50C 2000RPM? Teda pokud je to vubec mozny

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nie, nič také nedokáže, podľa mňa to nedokáže žiadny komerčný panel. Iba niečo vymyslieť homemade. Myslím že to vie Speedfan, ale to už je o niečom inom.

Podobná témata

1. Zdroj AKASA
    Od Malevil v sekci Zdroje
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-05-2007, 18:14
  2. akasa vs seasonic
    Od dodo2 v sekci Zdroje
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-01-2007, 08:34
  3. Akasa Zen
    Od Petr Nevřela v sekci Skříně