reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde nainstalovat system W7

modryslon (18)|24.10.2012 01:22
Zdravím,

poskládal jsem si nové PC, ale mám problém pří instalaci Windows 7 64 bit Prof. Provedu celou instalaci na SSD disk, vynechám zadání sériového čísla a po dokončení instalace se mi napíše: "Selhání inicializace procesu přihlášení". Po restartu již systém ani nezačne nabíhat. Na druhém PC mi jde instalace bez problému. Čím to může být? Díky za radu.
hugostieglitz (907)|24.10.2012 08:07
jak to že vynecháš seriové číslo? pokud je to nelegální win tak se obrat na nějaký warez,zde ti nikdo neporadí-je to proti pravidlům
robky (3195)|24.10.2012 08:30
[QUOTE=hugostieglitz;517007]jak to že vynecháš seriové číslo? pokud je to nelegální win tak se obrat na nějaký warez,zde ti nikdo neporadí-je to proti pravidlům[/QUOTE]

Zadávať licenčné číslo predsa nemusí .... zadá ho následne vo winoch pri aktivácii, nevidím na tom nič nelegálne ;)

... na druhú stranu uvedené správanie inštalácie ukazuje práve na použitie "upraveného" windowsu .... ale načo by tam potom bolo zadávanie lic. čísla :notsure
modryslon (18)|24.10.2012 09:18
Jedná se o originální systém. Takže asi nevíte, co s tím? Co jsem se zatím dočetl, tak nejde o to seriové číslo, ale je to nějaký jiný problém.
modryslon (18)|24.10.2012 11:27
Nakonec to vyresilo tohle video: a system po zadarni par prikazu ihned naskocil.

Je to divne, ale clovek by cekal, ze pri koupi noveho PC nebude resit neco takoveho.
dzandra (1368)|24.10.2012 14:26
No přesně tohle se mi stalo, když jsem neměl legalní dvd po ruce a vyzkoušel nějaký win7 all in one všechny verze, protože jsem potřeboval něco otestovat. :D