Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 45

Téma: Windows 8 - názory, zkušenosti, tipy, triky

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Automatický restart po aktualizaci lze zakázat vytvořením klíče NoAutoRebootWithLoggedOnUsers s hodnotou 1 v registru - postup.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SkyVessel
    Registrace
    Mar 2007

Ah... Jak uživatelsky příjemné. Díky.
    Nevím, proč si Microsoft při vývoji aplikací myslí, že jsou všichni programátoři... Já ve svém okolí znám snad dva lidi, co nemají strach z toho, že když někam špatně kliknou, tak jim monitor ukousne ruce...

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

Takže já si koupil nový notebook, kde mám samozřejmě Windows 8 a zatím nemohu být spokojený, protože už nyní mně tam nejdou dvě hry Bioshock 2 a Two Worlds. Mám MSI GT60-274 0NC, takže výkonem to nebude a vím, že na Windows 7 jsem s tímto problém neměl. Co se týče programů, tak jsem zatím na problém nenarazil, ale výše uvedený problém mě dost štve. Přemýšlím zda nemám nainstalovat Windows 7, jen nevím jak to bude s budoucí podporou ze strany MSI na tento systém.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Identická nabídka start z Win7 pro Win8 - Start is back!. Licence za 3 USD pro dva počítače

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Proč za 3 doláče? Používám od konce roku 2012 utilitu pro nabídku Start s názvem Classic Shell a pohoda a může být nainstalená na libovolném počtu PC.

Registrace
    Feb 2008

Protože jsou např. uživatelé, kterým Classic Shell nenabízí to, co očekávají ... ... třeba

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SkyVessel
    Registrace
    Mar 2007

Má někdo ten start is back už odzkoušený Já teda používám ten classic shell a nechce se mi to přeinstalovávat tou zkušební verzí, tak jestli to už někdo takhle nezkoušel tady...?

Registrace
    Feb 2008

Mám na dvou strojích. Nabídka start se chová zcela stejně jako nabídka start z Win7. Aplikace umožňuje i přímí start systému do desktop prostředí, tudíž není potřeba startovací script vytvářet manuálně. Start Orb lze jednoduše měnit přímo z aplikace, česká lokalizace.

Registrace
    Oct 2006

Nováček Avatar uživatele filipek
    Registrace
    Apr 2008

Vcerajsia opatovna skusenost s W8 Pro x64bit, nefunkcnost PPTP VPN. VPN sa pripoji, ale nefunguje ziadna komunikacia. Pichol som lan kabel ineho notasa s w7 a vpn ficalo bezproblemovo. Hladal som na roznych forach a je kopec ludi co ma problemy s funkcnostou VPN vo win8. Je toho viacej, ale i tuna davam windows8

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Aktualizace se automaticky restartují až po dvou dnech, když se ti nainstalují nainstalují tak na to máš dva dny aby si počítač restartoval, neříkej že to nestíháš.

Registrace
    Feb 2008

Co se týče desktopu nemohu vytknout v podstatě nic podstatného. Co se týče mého stařičkého notebooku (HP550), zde je situace trochu jinší. Nejsou to přímo problémy Microsoftu, ale jsou to problémy spojené s používáním Win8. Přímo se jedná o nekorektně fungující ovladače pro touchpad a grafickou kartu (ty se dají po nějakém čase "laborování" odladit), to samé platí pro myš Logitech Anywhere MX. Pak jsem zaznamenal častější pády Flash Playeru než-li s operačním systémem Win7. Takže u mě zůstala konfigurace desktop win8 a notebook Win7.

Registrace
    Oct 2006

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2009

Po týdenní zkušenosti s win8 zpět nainstalováno win7 profesional. nedá se to, prostě je to něco jiného. ty osmičky jsou dobré asi jen na ty dotykáče, mně teda nesedly vubec a aplikace to samé. jen start je teda bleskový, a ovladače bez žádného problému.to musím pochválit.
    Nyní uvidíme, co nám dají win10

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Já používám Win8 (nyní 8.1) od samého počátku (byl tehdy od Microsoftu přes internet za pouhých 750,-Kč) a už bych do Win7 nešel.
    Je rychlejší i při renderování (Edius), internet je také rychlejší a o rychlosti startu s SSD není třeba mluvit! Metro jsem nikdy nepoužíval,
    existuje ClassicShellSetup, který nainstaluje startovací tlačítko a to funguje jako ve Win7.
    Nyní zkouším Win10 zatím jen na NTB a spokojenost. Opět je o něco rychlejší (zatím renderování o cca 5%) a co mne překvapilo nejvíc,
    bylo to, že jsem nemusel instalovat žádné ovladače (kromě přídavné grafiky, mám kromě integrované v i5 ještě Radeon). Dnes jsem stáhnul
    další upgrade na Win10 (Build 9860) a tak budu zkoušet. Ještě až si připravím čistý HDD budu zkoušet W10 na stolním PC s i7 2600K.
    Jen aby už byl k mání balíček s češtinou, jako to bylo při preview Win8. Ve Win10 už je tlačítko Start jako za starých časů s Win7.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Windows 8: Windows 8 - tipy a triky, nové poznatky,
    Od kevin00 v sekci OS Windows
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 19-01-2014, 22:47
  2. Windows 7: Tipy & Triky
    Od kevin00 v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-10-2010, 19:09
  3. Reakcí: 26