Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Zdroj pro OC mainstream sestavy

Občasný diskutér Avatar uživatele xxxstalkerx
    Registrace
    Feb 2009

Zdravím, kolik reálně bude potřebovat W přetaktované CPU i5 750 (okolo 4 GHz) s přetočenou HD7870 a zbytkem sestavy (komponenty jsou v podpisu) ? Doteď jsem měl Corsair TX 650W pro GTX 260, což je předimenzované až příliš, proto chci zdroj úměrný svojí sestavě kterou upgradovat v dohledné době nehodlám. Důležité je aby zdroj byl tichý, můj stávající Corsair je i po 4 letech neslyšný.
    Vybírám z ověřených značek Seasonic a Enermax, co jsem pročítal fórum tak Corsairy šly s kvalitou dolů (otázkou je, mám to řešit když dávají na zdroje 5 let záruku?)
    Kupovat budu na czc.cz, cenový strop je 2600,- přes který bych šel jen v případě nutnosti. Ještě mě zajímá, jaká jsou pro a jaká proti modulární kabeláže? A má vůbec cenu při mojí sestavě pořizovat modulární zdroj? Přeji hezký víkend a díky za ochotu s výběrem)
    Naposledy upraveno uživatelem xxxstalkerx: 27-10-2012 v 00:15
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 12-01-2010, 23:26
  2. Výběr procesoru - aktuální mainstream ( zima 09 )
    Od vincik v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-12-2009, 20:29
  3. Výběr karty - aktuální mainstream ( zima 09 )
    Od vincik v sekci Grafické karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2009, 13:31
  4. Sestavy, notebooky a PDA: Jaký zdroj?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 28-08-2009, 21:17