reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech Precision Gaming Headset

first.indian (683)|21.6.2007 09:45
Pokud mate nekdo v planu kupovat Logitech Precision Gaming Headset tak bych vas timto od nej chtel odradit protoze je to to nejhorsi co si muzete koupit co se kvality tyce. Prvnimu headsetu co jsem mel po asi jednom dni pouzivani odesel mikrofon. Proste prestal fungovat. (zavada patrne na ovladaci vypinani mikrofonu). Vymena za novy. Druhy headset je na reklamaci po 14 dnech pouzivani. Dal jsem klasicky sluchatka na hlavu a upadl mi mikrofon. (takove kolecko ktere ho drzi - je uchyceno tremi plastovymi tycinkami ktere nejsou patrne dostatecne nadymenzovany a je tam vysoke pnuti a po case proste mikrofon upadne). Zavadu mi nechteli samozrejme ani uznat, protoze to vypada jakoby to clovek ulomil sam. Po par dnech hledani v ruznych forech http://www.czechcomputer.cz a podobne jsem zjistil ze to vubec neni nahodna zavada ale ze se to stava tomuto headsetu celkem casto. Takze jsem to snad nakonec uhadal a napsali mi do reklamacniho protokolu ze zavada uzivatelem je vyloucena. Tak doufam ze mi dojde treti headset... a mam takove blbe tuseni ze dopadne stejne jako dva predchozi...
Takze NEKUPOVAT.
first.indian (683)|3.7.2007 09:12
Dneska mi doslo: reklamace neuznana
Duvod: mechanicke poskozeni

V Logitechu asi pracuje banda cur*aku. Uz od nich v zivote nekoupim ani ho*no. I kdyby vonelo sebelip :D

Mate nekdo nejaky napad jak postupovat v pripade ze vam neuznaji reklamaci a pritom 100% vite ze je to chyba vyrobku a vy jste to neznicili? Hodit z okna 800,- opravdu neni muj styl a nechat si od nich s*at na hlavu opravdu nehodlam.
boboco (1987)|3.7.2007 12:51
Od Logitechu bych si sám pro sebe, po předchozích zkušenostech, už také nic nekoupil:) -já měl zase problémy s jejich Gamepadama a Joystickama. Možná náhoda, možná smůla, ale dal jsem jim šancí několik a vždy mě bohužel zklamaly:runaway. Několik známých má ale klávesnice/bezdrátový sety od Logitechu a slyšel jsem od nich jen chválu...
Sieben (513)|3.7.2007 16:24
2indian: obrať se na SOS(Svaz ochrany spotřebitelů) aby ti poradili.
pak taky zajdi tam kdes to reklamoval a řekni jim jak na tom ty sluchátka sou(že se serou hodně lidem) a řekni že nejsi spokojen s výsledkem reklamace, oháněj se ČOIkou(česká obchodní inspekce) a zkus se domluvit na další reklamaci.

pokud to nepomůže tak stížnost na ČOI...popřípadě pokud by se to dalo prokázat jednodušeji(odhalit tu závadu) tak is nech vypracovat znalecký posudek(stojí ale pár tisíc) a pokud vyhraješ tak to věechno zaplatí firma u které si to reklamoval - a pokud to nevyhrjaeš...tak tě to stálo o pár tisíc víc.

jinak se spojti s lidma kterým se to stalo a podat na ně žalobu...jako v americe...

ale zkus se s nima domluvit.

jinak ještě jedna možnost...zkus jim to dát znova na reklamaci...a až ti to vrátí, tak to nechtěj převzít, že to poškodili...že tam třeba nebyl ten a ten škrábanec nebo tak...a oni to musí do 30ti dnů opravit -když to neudělaj..vrátí ti prachy... pokud to nebudou chtít udělat tak se poruší zákon....
ale muíš být asertivní a neoblomný...
snad ti to pomůže..ale v první řadě to řeš po dobrým a poukazuj na to že tu samou chybu má spousta dalších uživatelů
Sieben (513)|3.7.2007 16:25
jo a zkus napsat taky do logitechu...stížnost...to taky může pomoct
já poslal stížnost do Artic coolingu...a poslali mi že mi poslali novej set chladičů na grafárnu...:)))
Jezevec (607)|3.7.2007 17:38
Řeš vše po dobrém a pokud možno bez výhružek, většina lidí se jinak zatvrdí. Pokud to nebudou chtít přijmout do reklamace, nech si zavolat šéfa servisu, a rozumně s ním pohovoř. Zaměstnanec nemá moc páky, ale vedoucí to může většinou vyřešit mávnutím ruky. Buď tvrdý a neústupný, ale slušný, zatím se mi to vždy vyplatilo.
Sieben (513)|3.7.2007 18:41
2jezevec: správně...správně a správně..moje metody sou po tom co tohle selže...a že selhalo..:o)))